2010 Spalio 05

Informacinės technologijos

Pristatytas 3D fotoaparatas

veidas.lt

Parodoje “Photokina 2010″ “Fujifilm” pristatė naują 3D fotoaparatą – “FinePix 3D W3″. Naujasis fotoaparatas suteikia galimybę mėgautis 3D nuotraukomis, 3D filmais HD raiška ir ypatingai paprastu naudojimu – tiesiogine jungtimi su bet kuriuo 3D televizoriumi.

“Fujifilm”, 2009 m. pristačiusi pirmajį pasaulyje 3D fotoaparatą, šiais metais nustebino naujuoju “FinePix 3D W3″ fotoaparatu. Šis modelis nuo savo pirmtako skiriasi dar mažesniu ir lengvesniu korpusu (vos 230 g), didesniu ir geresnės kokybės ekranu, Auto 3D režimu, įrašymu stereo garsu, filmavimu HD raiška ir ypatingomis vaizdo peržiūros galimybėmis.

“FinePix W3″ tęsia “Fujifilm” tradiciją – atkartoja žmogaus vizualinę sistemą suteikdama unikalias “Real 3D” galimybes – vienu metu yra naudojami du aukštos kokybės objektyvai ir du CCD vaizdo sensoriai. 3D vaizdas gali būti peržiūrėtas arba matomas gyvai plika akimi fotoaparato 3.5 col. LCD ekrane arba per bet kurį 3D televizorių, naudojant 1.4 HDMI mini jungtį.

3D vaizdais galima džiaugtis visapusiškai – ne tik fiksuoti, filmuoti ir peržiūrėti, tačiau ir mėgautis 3D nuotraukomis. Vos prieš mėnesį “Fujifilm” pristatytas DPR-1 3D termosublimacinis spausdintuvas, naudojantis specialų popierių 3D efektui išgauti, suteiks vartotojams naujų, dar neatrastų galimybių laisvę.

“FinePix W3″, tai ne tik pažangus 3D fotoaparatas, tačiau ir įprastas 2D fotoaparatas. Nuo kitų 2D fotoaparatų, FinePix W3 skiriasi tuo, kad vienu metu gali padaryti dvi skirtingas nuotraukas. Pavyzdžiui, užfiksuoti vaizdą pritraukus ir plačiu kampu, padaryti skirtingo spalvos balanso nuotraukas ar fotografuojant naudoti aukštą ir žemą jautrumą.

“FinePix Real 3D W3″ fotoaparatas Lietuvoje turėtų atsirasti lapkričio pradžioje. Orientacinė mažmeninė kaina – 1500 Lt.

Apie kompaniją “Fujifilm Lietuva”

“Fujifilm Lietuva” – tai Japonijos vaizdo ir garso atkūrimo medžiagų bei įrangos srityje dirbančios kompanijos “Fuji Photo Film” atstovai Lietuvoje. Kompanija sparčiai plečia skaitmeninės fotografijos veiklą ir pristato apdovanotąją vaizdo atkūrimo technologiją “Fujifilm EXR”, leidžiančią fotoaparatui prisitaikyti prie aplinkos sąlygų ir pirmąją pasaulyje 3D vaizdo sistemą, suteikiančią galimybę mėgautis 3D vaizdais be specialių 3D akinių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...