2010 Birželio 15

Darius Valys

Prisiekė naujasis generalinis prokuroras

veidas.lt

„Ateinate dirbti sunkiausiu Generalinei prokuratūrai laikotarpiu per paskutiniuosius dvidešimt metų. Visuomenė yra sunerimusi, nebepasitiki teisėsauga ir pačia Generaline prokuratūra. Jūsų laukia didžiulis iššūkis, atsakomybė ir reikšmingi darbai. Nuo Jūsų veiksmų priklausys, ar žmonės vėl ims pasitikėti ne tik pačia Prokuratūra, bet ir visa teisėsaugos sistema”, – sakė Dalia Grybauskaitė priimdama generalinio prokuroro Dariaus Valio priesaiką.

Prezidentės spaudos tarnybos arch.

Prezidentė pabrėžė, kad pagrindinė generalinio prokuroro užduotis ne tik sąžiningai atlikti darbą, bet ir išlikti ištikimam priesaikai, būti nepriklausomam, nepasiduoti jokioms įtakoms bei spaudimui ir visomis išgalėmis kovoti už teisingumą.

Kreipdamasi į ceremoniją susirinkusius įvairių teisėsaugos institucijų vadovus, valstybės vadovė teigė, jog tik visų institucijų sutelktu darbu įmanoma atstatyti visuomenės pasitikėjimą ir paragino dirbti žmogui bei ginti jo interesus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...