2010 Spalio 08

Mitingas

Prie Prezidentūros – mitingas prieš netvarką šilumos ūkyje

veidas.lt

Šiandien apie 100 žmonių prie Prezidentūros susirinko protestuoti prieš netvarką šalies šilumos ūkyje ir privatininkų monopolį. Mitingu taip pat siekta palaikyti Ukmergės savivaldybės kovą prieš nesąžiningus šilumos tiekėjus ir politikus.

Ukmergės miesto bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas teigia, kad ukmergiškiams palaikymas labai svarbus. „Susirinkusieji mus palaiko, nes supranta, kad nuo to kaip klostysis įvykiai Ukmergėje gali priklausyti ar ateityje bus galimybė apginti vartotojų interesus ir kitose savivaldybėse. Turime užkirsti kelią tam, kad nebūtų sukurtas mechanizmas, neleisiantis nutraukti sutarčių su nedorais privatininkais“, – teigia J. Kazėnas.

Be ukmergiškių, mitinge savo protestą taip pat išreiškė Vilniaus gyventojai. Mitinguotojai rankose laikė plakatus, kuriuose buvo tokie užrašai kaip „Stop monopolijoms!“, „Pralaimės Ukmergė – pralaimės Lietuva!“, „Ukmergės savivaldą gina žmonės“, taip pat buvo ir ukmergiškius palaikančių plakatų „Ukmerge, nepasiduok!“.

Ukmergės miesto bendruomenės atstovai įteikė viešą kreipimąsi Prezidentės atstovams dėl padėties Ukmergėje. Kreipimesi ukmergiškiai prašė Prezidentės užtikrinti Ukmergės gyventojų interesus ir padėti spręsti susiklosčiusią padėtį Ukmergės šilumos ūkyje.

„Pastarosiomis dienomis girdimi aukščiausių šalies vadovų, ministrų pareiškimai verčia mus suabejoti ar tikrai gyvename teisinėje valstybėje. Nesigėdijant laužomi LR Konstitucijos principai, o tai kelia grėsmę visai demokratinės valstybės sąrangai. Jau net nekalbame apie tai, kas akivaizdu – aukščiausiems šalies vadovams monopolistų interesai svarbesni nei juos išrinkusių gyventojų“, – teigia miesto bendruomenės pirmininkas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...