2011 Birželio 30

Prezidentūroje – pasaulio moterų konferencija

veidas.lt

BFL

Prezidentūroje ketvirtadienio rytą prasidėjo konferencija “Moterys demokratijos stiprintojos: gerosios praktikos pavydžiai”.

Pirmąkart Lietuvoje rengiamoje moterų aukšto lygio konferencijoje dalyvauja Suomijos prezidentė Tarja Halonen, Kirgizijos prezidentė Roza Otumbajeva, Kosovo vadovė Atifetė Jahjaga, Mongolijos prezidentas Tsakhiagiinas Elbegdorjas (Tsakhijaginas Elbegdoržas), Albanijos parlamento pirmininkė Jozefina Coba Topalli (Žozefina Koba Topali), Latvijos parlamento pirmininkė Solvita Abuoltinė, Slovakijos premjerė Iveta Radičova, JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton (Hilari Klinton), ES, Jungtinių Tautų ir ESBO atstovai, užsienio šalių parlamentų ir vyriausybių narės, žmogaus ir moterų teisių aktyvistai, nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Pasaulio lyderės aptars, kaip skatinti moterų dalyvavimą politiniame, verslo ir visuomeniniame gyvenime bei kaip užtikrinti lygias saviraiškos ir karjeros galimybes, kokiomis priemonėmis stabdyti smurtą ir prekybą žmonėmis.

Aukšto lygio susitikimas rengiamas bendradarbiaujant su Moterų pasaulio lyderių taryba, Demokratijų bendrijomis, Europos lygių galimybių institutu ir kitomis tarptautinėmis organizacijomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...