2010 Gruodžio 13

Politika

Prezidentė žada pasirašyti biudžetą

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pranešė ketinanti pasirašyti Seimo priimtą kitų metų biudžetą, kuris, anot šalies vadovės, rodo, kad krizinis laikotarpis šalyje dar nesibaigė.

“Biudžetą turime, kokį išgalėjome padaryti, bet ne kokio norėtume. Biudžetą pasirašysiu”, – žurnalistams sakė prezidentė.

Seimas praeitą ketvirtadienį patvirtino kitų metų biudžetą, kuriuo tęsiama taupymo politika. Jame numatyta, kad deficitas – skirtumas tarp išlaidų ir pajamų – turėtų mažėti iki 5,8 proc. BVP, lyginant su šiemet planuojamais 8,1 proc.

“Priekaištų mes viskam galime turėti, ir jie, ko gero, ir yra, bet iš tiesų biudžetą turime tokį, kokį pajėgūs turėti. Tai dar sunkmečio laikotarpio biudžetas, ir “Sodros” deficito lygmuo rodo, kad krizinis laikotarpis Lietuvoje dar nesibaigė. Sodros deficitas yra labai didelis ir jis būtent apsprendžia ekonomikos vystymosi tendencijas”, – teigė prezidentė D.Grybauskaitė, pirmadienį viešėjusi Trakų rajone.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...