2010 Spalio 12

Dalia Grybauskaitė

Prezidentė: “Visuomis” nepritaikytas lietuviškai aplinkai

veidas.lt

Pasiūlymas valdyti valstybės finansinį turtą steigiant naują holdingo bendrovę “Visuomį” yra įdomi iniciatyva, tačiau visiškai nepritaikyta lietuviškai aplinkai, antradienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Susitikusi su Seimo audito komiteto nariais, prezidentė teigė, kad valstybės turtas turi uždirbti pinigus, todėl nenormalu, kad didžiulis valstybės valdomas turtas duoda tiek mažai dividendų.

“Nenormalu, kad 18 mlrd. litų vertės valstybės valdomas turtas duoda tik 45 mln. litų dividendų per metus. Taip yra prarandamos valstybės lėšos, kurias galėtume panaudoti svarbioms valstybės funkcijoms finansuoti”, – pabrėžė prezidentė.

Anot Prezidentūros, per susitikimą aptarta, kaip išmintingiau, naudingiau ir efektyviau valdyti valstybės turtą, kaip įgyvendinti Centralizuoto valstybės turto valdymo strategiją.

Audito komitetas šalies vadovei pristatė aktualiausius šios rudens sesijos prioritetus. Taip pat aptartas valstybės biudžeto asignavimų ir valstybės turto bei ES lėšų naudojimo parlamentinės kontrolės vykdymas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...