2010 Gruodžio 18

Apklausa

Prezidentė išlieka geriausiai vertinama visuomenės veikėja

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė toliau laikoma geriausiai atstovaujančia žmonių interesams, rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro “Vilmorus” reprezentatyvi apklausa, kurią šeštadienį skelbia dienraštis “Lietuvos rytas”.

Panašus skaičius kaip ir praėjusį mėnesį (42,7 proc.) respondentų teigė, kad D.Grybauskaitė geriausiai atstovauja jų interesams.

Antroje vietoje gerokai atsilikusi nuo valstybės vadovės reitingo lentelėje yra Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Seimo vadovės populiarumas, lyginant su lapkričiu, kiek išaugo – ją, kaip geriausiai rinkėjų interesams atstovaujančią visuomenės veikėją, nurodė 11,5 proc. apklaustųjų.

Opozicinės socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius surinko 6,9 proc., Darbo partijos lyderis europarlamentaras Viktoras Uspaskichas, kiek pakėlęs savo populiarumą, – 6,8 proc., partijos “Tvarka ir teisingumas” vadovas europarlamentaras Rolandas Paksas – 6,2 proc., Seimo narys “tvarkietis” Julius Veselka – 6,1 procento.

Padidėjo valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderio premjero Andriaus Kubiliaus populiarumas – jį geriausiu atstovu laiko 2,9 proc., arba beveik dvigubai daugiau nei lapkritį, respondentų.

Po jo rikiuojasi parlamentaras “tvarkietis” Valentinas Mazuronis su 2,4 proc. balsų ir susisiekimo ministras, Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis su 2,1 proc. palaikymu.

Kiti politikai ir visuomenės veikėjai gavo po

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...