2010 Rugsėjo 18

Reitingai

Prezidentė D.Grybauskaitė nepajudinama iš reitingų lentelės viršūnės

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau daugiau kaip metus yra geriausiai rinkėjų interesams atstovaujanti ir populiariausia politikė.

Tai rodo rugsėjo 3-12 dienomis surengta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro “Vilmorus” reprezentatyvi apklausa, ją skelbia dienraštis “Lietuvos rytas”.

Beveik pusė – 45,2 proc. – apklausos dalyvių pareiškė, kad D.Grybauskaitė geriausiai atstovauja jų interesams. Prieš metus atsakydami į šį klausimą D.Grybauskaitę nurodė 53,8 proc. respondentų.

Antroje vietoje gerokai atsilikusi nuo valstybės vadovės reitingo lentelėje yra Seimo pirmininkė Irena Degutienė, ją, kaip geriausiai rinkėjų interesams atstovaujančią politikę, nurodė 9,8 proc. apklaustųjų.

Opozicinės socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius surinko 6,6 proc., Darbo partijos lyderis europarlamentaras Viktoras Uspaskichas – 4,9 proc., partijos “Tvarka ir teisingumas” vadovas europarlamentaras Rolandas Paksas – 4,6, valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vedlys premjeras Andrius Kubilius – 3,3 proc., Seimo narys Julius Veselka – 2,1 proc., europarlamentaras Vytautas Landsbergis – 2 proc. simpatijų.

Kiti politikai ir visuomenės veikėjai gavo po mažiau nei 2 proc. apklausos dalyvių balsų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...