2010 Lapkričio 03

Konstitucija

Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo ketvirtojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Konstitucijos egzaminą miestų ir rajonų savivaldybėse, mokyklose, įkalinimo įstaigose šiemet laikė daugiau nei 32 tūkstančiai žmonių.

Konkurso nugalėtojais tapo 21 geriausiai Konstituciją išmanantis egzamino dalyvis. Egzaminą globojusios Dalios Grybauskaitės teigimu, toks žmonių aktyvumas rodo, kad šalies gyventojai tampa vis pilietiškesni, supranta Konstitucijos svarbą ir yra pasirengę patys kurti ir stiprinti teisinę valstybę.

“Toks didelis būrys Konstitucijos egzamino dalyvių ir laureatų – nuo pirmokų iki teisinį išsilavinimą turinčių žmonių – dar kartą patvirtina, kad esame neabejingi savo ir savo valstybės likimui. Kuo anksčiau ir giliau kiekvienas suprasime Konstitucijos esmę ir svarbą, tuo tvirtesnė bus valstybė. Konstitucijos egzaminas – tai puiki pilietiškumo mokykla, kurioje ugdoma pagarba Konstitucijai, kartu – ir pagarba savo valstybei, kiekvienam žmogui”, – teigė Prezidentė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...