2011 Kovo 03

Savivaldybių rinkimai

Premjeras nemano, kad Kauno valdžia be konservatorių būtų stabili

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius sako nemanantis, kad Kauno valdžia be daugumą mandatų čia laimėjusių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų būtų stabili.

“Kaune, skirtingai galbūt nuo Vilniaus, rinkėjai išreiškė labai ryškiai suformuotą nuostatą, ir dabartinis meras A.Kupčinskas gavo dvigubai daugiau balsų kartu su partijos nariais negu sekantys po jų. Taip nepaisant, kaip dabar atrodo, rinkėjų valios, nemanau, kad tai garantuotų Kaunui gerą perspektyvą, stabilumą ir bendruomenišką supratimą”, – interviu Žinių radijui ketvirtadienį sakė A.Kubilius.

Antradienio vakarą susitarta, kad Kauno valdžią formuos penkių politinių jėgų atstovai: “darbiečiai”, koalicija “Vieningas Kaunas”, socialdemokratai, “darbiečiai” ir liberalcentristai. Kartu Kauno miesto savivaldybėje jie turėtų 22 mandatus iš 41.

Pagal susitarimą, miestui iki šiol vadovavusį konservatorių Andrių Kupčinską mero poste turėtų “Vieningo Kauno” lyderis Visvaldas Matijošaitis. Per sekmadienį vykusius rinkimus 12 mandatų laimėję Kauno konservatoriai į koaliciją neįtraukti.

Dar keturias vietas iškovojo partija “Jaunoji Lietuva”, tris – Liberalų sąjūdis.

A.Kupčinskas vadino formuojamą koaliciją “oligarchine” ir sakė neatmetantis galimybės, kad TS-LKD Kaune dirbs opozicijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Uosis Uosis rašo:

  Žiūrėjau FOrumą, ir tai paskatino parašyti, nes Veido atstovai nenusileido vedančiojo bandymams išmušti iš vėžių.Kreipiuosi į Šindeikį, kurio komentarus dažnai randu VEide. Man atrodo, kad mūsų plecius tampa mūšio ar kovos{ madingi žodžiai verslo žiniasklaidoje} lauku. Norėčiau, kad rasčiau žurnale atsakymus:
  Ką reiškia Uspasko pasakymas per televiziją, kad savivaldybės gali apsieiti be konservatorių {ir krikdemų tuo pačiu}?
  Kaip vertinti ” Vieningas Kaunas” judėjimo atsiradimą ir kas už to slypi? Kodėl Kaune nepaisoma rinkėjų nuomonės ir balsavimo rezultatų? Ačiū už atsakymus Veide.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...