2010 Balandžio 29

Susisiekimo ministras

Premjeras interpeliaciją E. Masiuliui vertina kaip korupcijos dangstymą

veidas.lt

Ministras pirmininkas susisiekimo ministrui E. Masiuliui inicijuojamą interpeliaciją vertina kaip galimybių sugriauti Valdančiąją koaliciją ieškojimą. Premjeras neatmeta galimybės, kad interpeliacijos susisiekimo ministrui pagalba socialdemokratai bando dangstyti korupciją.

„Visų ligšiolinių ankstesnės valdžios laikotarpiu supintų nomenklatūrinių ir teisėsaugos voratinklių sutraukymas kai kuriuos, pripratusius prie tokių tinklų naudojimo, gąsdina“, – sakė A. Kubilius interviu „Žinių radijui“ metu.

Balandžio 27 dieną Seimo pirmininkei Irenai Degutienei buvo įteiktas nepasitikėjimo Susisiekimo ministru Egidijumi Masiuliu tekstas. Po juo pasirašė 44 Seimo nariai, atstovaujantys Tvarkos ir teisingumo, Socialdemokratų, Darbo ir Krikščionių partijos.

“Tvarkiečių” frakcijos Seime seniūno Valentino Mazuronio teigimu, tai yra tik mažiausiai dvi savaites truksiančio proceso pradžia. “Įteiktoje interpeliacijoje E. Masiuliui pateikiamos kelios dešimtys klausimų iš įvairių Susisiekimo ministerijos reguliavimo sferai priklausančių ūkio sričių. Pradedant “Lietuvos pašto” vadovo įdarbinimu, baigiant pasiūlymais valstybinius kelius perduoti į privačias rankas. Klausimai svarbūs ir aktualūs, o ar į juos ministras atsakys išsamiai ir sąžiningai – bus matyti”, – sakė politikas.

Pateikti interpeliaciją ministrui gali ne mažiau kaip penktadalis – 29 iš 141 – Seimo narių. Ministras atstatydinamas, jei už tai per slaptą balsavimą balsuoja daugiau kaip pusė – 71 – Seimo narių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...