2010 Gegužės 06

Susisiekimo ministras

Interpeliacija E. Masiuliui pažeidžia Seimo statutą?

veidas.lt

Parlamento nariai kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydami išsiaiškinti, ar interpeliacija susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui nepažeidžia Seimo statuto nuostatų. Tokias abejones sukėlė interpeliacijos dokumentas, kurio elektroniniuose duomenyse kaip autorius nurodomas įmonės pavadinimas.

Pasak kreipimosi autorių, kyla abejonės dėl interpeliacijos autorystės arba galimos įtakos teksto autoriams. Patikrinus oficialioje Seimo dokumentų duomenų bazėje užregistruotą interpeliacijos susisiekimo ministrui tekstą matyti, kad kompiuteriniu .doc formatu išsaugoto elektroninio dokumento autorius yra su įmone siejamas pavadinimas „IGM Consulting“.

Remiantis Seimo statutu, parlamentui teikiamą svarstyti projektą ar pasiūlymą turi pasirašyti jo iniciatoriai.

“Noriu informuoti, kad jau ketverius metus – tiek namie, tiek darbe – naudojuosi  mano sūnaus dovanotu nešiojamu kompiuteriu. Raginu susipažinti su mano darbo įrankiu ir net juo pasinaudoti, nes tikrai, pagal kompiuterio registraciją, visų juo rašytų tekstų autorystė priklausys mano sūnui”, – dar balandžio 30 d. atvirame laiške E. Masiuliui rašė interpeliacijos tekstą rengęs Seimo narys Vytenis Povilas Andriukaitis.

Kreipimosi autoriai visgi prašo išsiaiškinti, kas galėjo dalyvauti rengiant interpeliacijos susisiekimo ministrui E. Masiuliui tekstą ar daryti įtaką jos rengėjams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...