2010 Rugsėjo 02

Biudžetas

Premjeras: diskutuoti apie biudžetą dar per anksti

veidas.lt

Premjeras teigia, jog diskusijoms dėl kitų metų biudžeto šiuo metu yra per anksti.

Andrius Kubilius sako, jog šiuo metu laukiama Finansų ministerijos rengiamo projekto, tuomet ir prasidės svarstymai Vyriausybėje. Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė šią savaitę pareiškė, kad nedidindama gynybos finansavimo Lietuva bus labai silpna grandis NATO struktūroje.

“Man atrodo, kad gal šiek tiek per ankstyvos kai kurios tokios diskusijos ir pareiškimai. Mes jau pirmą ciklą pasitarimų su ministrais esame praėję. Pagal tų pasitarimų ir įžvalgų rezultatus Finansų ministerija rengia kitų metų biudžeto projektą, kurį artimiausiu metu pradėsime svarstyti Vyriausybėje”, – ketvirtadienį interviu Žinių radijui sakė A.Kubilius.

Premjeras kalbėjo, jog kitų metų biudžetas bus “taupus”, bet drastiškų mažinimų nebus.

“Kitų metų biudžetas išlieka taupumo ir taupymo biudžetu – negalima atsipalaiduoti. Bet lygiai taip pat nesame numatę ir kokių nors dar papildomų žymesnių išlaidų mažinimų, palyginti su šių metų biudžetu”, – sakė A.Kubilius.

Ministrai, premjero manymu, reikia matyti ir bendrus tikslus, siekti valstybės finansų stabilumo.

“Aš tikrai esu įsitikinęs, kad rasime bendrus sutarimus ir sprendimus”, – tikino A.Kubilius.

Vyriausybės vadovas teigė, jog negalima kažkurios srities laikyti mažiau svarbia. A.Kubilius šią savaitę teigė, kad finansavimo trūksta visoms sritims, nors krašto apsaugą ir minėjo kaip vieną iš prioritetų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...