2011 Gegužės 04

Biudžetas kitąmet turėtų augti per 9 proc.

veidas.lt

BFL
Vyriausybė kitų metų biudžeto prognozėje skelbia, kad 2012-aisiais šalies biudžetas, įskaitant ES lėšas, augs daugiau kaip 9 proc.

Planuojama surinkti 13 proc. daugiau mokesčių. Pasak Premjero Andriaus Kubiliaus, tokie skaičiai grįsti oficialiomis ekonomikos augimo prognozėmis ir dabartine statistika, kuri rodo, jog ekonomika sparčiai atsigauna.

“Galime pasidžiaugti, kad ekonomika šiais metais pirmąjį ketvirtį augo beveik 7 proc. daugiau nei pernai. Pasaulio banko analitikai skelbia, kad šiais metais Lietuvoje stebėjime, ko gero, sparčiausią augimą Centrinėje Europoje, o gal ir visoje Europos Sąjungoje.

Tuo požiūriu galime prognozuoti ir 2012 m. ekonomikos tendencijas, bet kartu turime atsiminti, kad šie pozityvūs skaičiai neleidžia atsipalaiduoti, kadangi, pavyzdžiui, šiuos metus mes baigsime su daugiau nei 5 mlrd. didesnėmis išlaidomis negu pajamomis”, – Premjero žodžius interviu Lietuvos radijui cituoja lrt.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...