2011 Gegužės 06

Premjeras A. Kubilius dirbs Visagine

veidas.lt

BFL

Premjeras Andrius Kubilius penktadienį vyksta į Visaginą, kur didžiausią dėmesį skirs Visagino miesto pastatų šiltinimo projektui ir naujos branduolinės jėgainės statybai.

Vyriausybės vadovas pirmiausia su naująja Visagino mere Dalia Štraupaite aptars Visagino miesto pastatų šiltinimo (Enervizijos) projektą, pranešė Ministro pirmininko tarnyba.

Anot jos, galutinis dokumentų paketas dėl Visagino energijos efektyvumo didinimo daugiabučiuose pastatuose programos Visagino gyventojų viešam aptarimui planuojamas pateikti liepos mėnesį. Įvertinus gyventojų pastabas ir pasiūlymus, programos svarstymas savivaldybės taryboje galėtų būti organizuojamas šių metų rugsėjį.

Planuojama, kad investicijų projektų pagal šią programą įgyvendins bendrovė “Visagino būstas”. Ji savo vardu ims paskolas, pasinaudodamas JESSICA finansinės priemonės teikiamomis galimybėmis. Būsto savininkai nebus paskolų ėmėjai, kaip yra įprasta įgyvendinant Daugiabučių namų modernizavimo programą, pabrėžė Vyriausybė.

Vėliau premjerui Ignalinos atominės elektrinės (IAE) Mokymo centre bus pristatyti keli projektai: IAE eksploatacijos nutraukimo, numatomo steigti Ignalinos grafito kompetencijos centro ir naujosios Visagino atominės elektrinės statybos projektai.

A. Kubiliaus vizito darbotvarkėje taip pat numatyta naujosios branduolinės jėgainės statybos aikštelių apžiūra.

“Yra rimto pagrindo teigti, kad dabar, kai gana sėkmingai vyksta derybos su potencialiais strateginiais investuotojais į Visagino atominę elektrinę, galima tikėtis, kad šio regiono laukia naujo kelio pradžia”, – rengdamasis vizitui sakė A. Kubilius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...