2012 Spalio 04

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“ sieks tapti lyderiu

veidas.lt


Prekybos ir pramogų centras „OZAS“, atsidaręs pačiame sunkmečio įkarštyje 2009 metų rudenį, ne tik sėkmingai įveikė krizės sukeltus padarinius, bet ir per trejus metus įsitvirtino tarp lyderių  Lietuvos prekybos centrų sektoriuje.

„Švęsdami trejų metų gimtadienį, galime konstatuoti, kad šis projektas yra sėkmingas ir turi puikias perspektyvas tapti lyderiu.  Pastaruoju metu tiek apyvartų, tiek lankytojų prasme augame daugiau nei pagrindiniai konkurentai.  Vien tik per šių metų pusmetį nuomininkų apyvartos išaugo daugiau nei 30 procentų, o nuo atidarymo – dvigubai. Mes ir toliau didelį dėmesį skirsime naujų nuomininkų pritraukimui ir aktyviai rinkodarai, sieksime ir toliau išsiskirti iš kitų prekybos centrų unikaliais renginiais ir prekės ženklų pasiūla“, – sako prekybos ir pramogų centro „OZAS“ direktorė  Inga Navickaitė.

Per trejus metus prekybos ir pramogų centre „OZAS“ apsilankė apie 15 milijonų žmonių.  Lankytojų srautas per šį laikotarpį išaugo daugiau nei 50 procentų ir sudaro 15 tūkstančių žmonių per dieną. Savaitgaliais šis skaičius išauga iki 18-22 tūkstančių žmonių.  Absoliutus lankomumo rekordas – 42 tūkstančiai žmonių per dieną – buvo užfiksuotas pernai, pirkinių maratono metu.

Šiuo metu prekybos ir pramogų centro „Ozas“  prekybinio ploto užimtumas siekia 97 procentus. Per  trejus metus šis skaičius išaugo daugiau nei tris kartus. Iš viso atidaryta daugiau nei 100 naujų parduotuvių.   „Jei 2009 metais pasiūla viršijo paklausą, tai šiuo metu norinčių išsinuomoti patalpas mūsų prekybos centre daugiau nei laisvų plotų“, – sako Inga Navickaitė. Anot jos, ypatingą reikšmę projekto sėkmei turėjo vienos iš didžiausių Europoje prekybos centrų valdytojos ECE sukaupta patirtis ir ryšiai. Garsių Europoje prekės  ženklų, kurių kol kas nėra Lietuvoje, atstovai įvertino prekybos ir pramogų centrą „OZAS“ kaip vieną iš perspektyviausių Vilniuje ir artimiausiu metu jame ketina atidaryti savo parduotuves.  „Vyksta derybos su Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos bei Italijos drabužių mažmeninės prekybos tinklais bei prekių ženklų savininkais.  Naujienų mūsų prekybos ir pramogų centre  bus daug“, – konstatuoja „Ozo“ direktorė.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“ Lietuvoje išgarsėjo unikaliais renginiais ir akcijomis. „Džiaugiamės, kad mums pavyko pakelti renginių prekybos centruose kokybę į naują lygį. Siekiame, kad lankytojai mūsų prekybos centre jaustųsi gerai,  ateitų praleisti laisvalaikį ir apsipirkti.  Organizuojame unikalius renginius, kurių nebūna kitur, todėl į didžiąsias parodas, tokias kaip  „Formulė1“ bolidų paroda, Dinozaurų paroda, egzotinių gyvūnų paroda, Leonardo Da Vinčio išradimų paroda,  lankytojai atvyksta ne tik iš Vilniaus, bet ir visos Lietuvos. Žadame ne tik išlaikyti šį lygį, bet ir toliau stebinti savo lankytojus. Trečiojo gimtadienio proga spalio 6 dieną, nuo 13 iki 17 valandos, mūsų prekybos centre vyks dresiruotų gyvūnų pasirodymai ir unikalus papūgų šou, o spalio 14 dieną, 19 valandą,  organizuojame legendinio dainininko iš Švedijos Dr. Albano koncertą“, – sako I. Navickaitė.

Originalių renginių ir aktyvios rinkodaros dėka prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vardo žinomumas Lietuvoje peržengė 90 procentų ribą.  Daugiau nei 20 procentų prekybos ir pramogų centro „OZAS“ lankytojų yra Lietuvos regionų gyventojai, dar 10 procentų sudaro svečiai iš Baltarusijos, Latvijos ir Rusijos.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ Vilniuje, Ozo gatvėje,  atidarytas 2009 metais. Jame  veikia beveik 180 parduotuvių, tarp jų: „Prisma“, „Promod“, „Peek & Cloppenburg“, „Deichmann“, „New Yorker “, „Rieker“, „Pierre Cardin“, Marc‘O Polo“, ‚Kookai“, „Mohito”, “Danija”, “Body Shop“, „Douglas“, „Tom Tailor“ , „Pepe Jeans London”, „Esprit”, „Euronics“ ir kitos. Prekybos ir pramogų centre taip pat įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse šeimos pramogų parkas „X-Planet“ bei naujovė Lietuvoje – greito maisto restoranų kompleksas.

„Ozo“ prekybos ir pramogų centrą valdo bendrovė „ECE Projektmanagement Vilnius“. Ji priklauso prekybos centrų valdytojai ECE, valdančiai 183 prekybos centrus visame pasaulyje, kurie užima 6 mln. kv. metrų prekybinį plotą. Metinė nuomininkų apyvarta ECE valdomuose centruose siekia 19 mlrd. eurų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...