2011 Rugpjūčio 08

Smurfai kuriasi Vilniuje

veidas.lt

"Veido" archyvas
Naujas animacinis filmas visai šeimai „Smurfai“, paskatinęs mėlyna spalva perdažyti visą kaimelį Ispanijoje, mėlynąją maniją atneša ir į Lietuvą – šiandien Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“ atidaryta Smurfų sostinė. Čia „apsigyveno“ daugiau nei 100 mėlynų personažų.

Smurfų nuoširdumas, draugiškumas ir meilumas užkariavo ne vienos kartos simpatijas. Kiekvienas jų atstovauja tam tikrą žmogišką savybę, o gyvendami kaip viena didelė šeima jie moko tarpusavio supratimo, paramos ir meilės – svarbiausių vertybių. Tai į filmą turėtų paskatinti drauge eiti visas šeimas – būtent jų pramogai ir užleidome mūsų prekybos ir pramogų centrą šiems mažiems mėlyniems žmogeliukams“, – sako „Ozo“ vadovė Inga Navickaitė.

Smurfus sukūrusio belgų karikatūristo Peyo komiksuose mėlynieji žmogeliukai gyvena miško glūdumoje įkurtame kaime, kurio be pačių Smurfų pagalbos negali pasiekti nei netoliese gyvenantys žmonės, nei blogasis personažas Gargamelis. Tuo tarpu netrukus Lietuvos kino ekranus pasieksiančiame filme „Smurfai“ jo mažieji herojai pirmą kartą palieka savo namus ir iškeliauja į didmiestį – Niujorką. Būtent šią sceną vaizduojanti sala įkurta prekybos ir pramogų centro „Ozas“ pirmajame aukšte.

Mažuosius Smurfus ir jų aplinką prekybos ir pramogų centre „Ozas“ galima apžiūrėti nuo rugpjūčio 8 iki 28 dienos. Filmo „Smurfai“ premjera prekybos ir pramogų centre įsikūrusiame kino centre „Multikino“ – rugpjūčio 19 dieną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...