2010 Spalio 20

Klimatas

Prekybininkai ruošiasi šaltai žiemai

veidas.lt

Dar nuo vasaros pranašaujantys neįprastai šaltą žiemą, sinoptikai savo prognozių nekeičia iki šiol, tad rekordiniams šalčiams jau ruošiasi ir didieji Lietuvos prekybininkai.

“Ir artėjančios žiemos prognozės, ir itin šaltos praėjusių metų žiemos patirtis privertė mus pakoreguoti savo asortimentą – jame, palyginti su ankstesniais metais, kur kas daugiau šiltesnių gaminių”, – sakė “Aprangos” grupės rinkodaros direktorė Irma Marcinkienė. Jos teigimu, šią žiemą iki šiol parduotuvėse dominavusį platų šiltų striukių pasirinkimą ketinama papildyti ir šiltais pūkiniais paltais.

Avalyne prekiaujanti “Armitanos” grupė, administruojanti “Step top”, “Salamander”, “Žygio batų” parduotuves, jau dabar yra pasirengusi gresiantiems šalčiams. Įmonės rinkodaros vadybininkės Eglės Zablockytės teigimu, didelis žmonių susidomėjimas šiltais batais juntamas nuo rugsėjo pradžios. “Šiemet ypač populiarūs auliniai avikailio batai. Drėgnesniam orui taip pat siūlomi guminiai botai su natūraliu avikailiu viduje. Išskirtinio dėmesio taip pat turėtų sulaukti “untai” – Šiaurės tautų ypatingo šiltumo avalynė, puikiai tinkanti avėti ir esant 30 laipsnių šalčiui. Vyrai galės įsigyti ilgesnius aulinukus su kailiu, kokių mūsų parduotuvėse nebūdavo ankstesniais metais”, – pasakojo E.Zablockytė.

Tuo tarpu buitine technika prekiaujantys tinklai didesnio kiekio radiatorių ar karšto oro šildytuvų kol kas neužsako, esą tam kol kas nėra būtinybės. “Masinio bumo kol kas nėra, ruduo nėra itin šaltas, jau įjungtas ir centrinis šildymas”, – aiškina “Topo centro” buitinės technikos produktų grupės vadovė Greta Kornikaitė. Tiesa, kiti prekybininkai tvirtina po praėjusios šaltos žiemos pasimokę ir šilumą skleidžiančių prietaisų užsakę 20–30 proc. daugiau nei prieš trejus–penkerius metus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...