2011 Gegužės 18

Prašoma didinti finansavimą policijos sistemai

veidas.lt

BFL

Generalinis komisaras Saulius Skvernelis policijos sistemai prašo didinti finansavimą. Šiuo metu trūksta pinigų tiesioginei policijos veiklai – degalams ir papildomam darbo krūviui apmokėti.

Tokį prašymą policijos vadovas pareiškė trečiadienio rytą Premjerui Andriui Kubiliui. Tiesa, konkrečios pageidaujamos sumos S. Skvernelis neįvardino.

“Yra tokie policijai aktualūs klausimai, susiję su motyvacinės sistemos įdiegimu arba kūrimu ir finansavimu. Dėl konkrečių skaičių kol kas nenoriu kalbėti, bet finansavimas yra veiklai, tiesiog mūsų veiklos efektyvinimui, kad būtų rezultatas, kuris duotų grąžą šalies biudžetui”, – po susitikimo sakė jis.

Pasak generalinio policijos komisaro, trūksta pinigų degalams, nes jie pabrango, ir pareigūnų darbui apmokėti, kai dirbama naktimis ar per poilsio dienas. Tai esą yra krizės pasekmės.

“Manome, kad mums reikia aktyvinti veiklą, o tas aktyvinimas yra įmanomas ir galimas per du aspektus: žmonės dirba papildomai daugiau, papildomai daugiau tyrėjų ir t.t., vadinasi, už tą papildomą darbą, o tai dažniausiai susiję su darbo apmokėjimu šeštadieniais, sekmadieniais, nakties metu, reikia papildomų lėšų. Antras punktas, kaip minėjau, yra ženklus degalų pabrangimas. To iš tikrųjų skirstydami 2011 metų biudžetą pačios sistemos viduje nenumatėme ir negalėjome numatyti, kad bus toks degalų kainų šuolis”, – kalbėjo S. Skvernelis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...