2011 Gegužės 27

Prašo Maskvą tarpininkauti sureguliuojant konfliktą Libijoje

veidas.lt

Scanpix

Normandijos pajūryje esančiame Dovilio mieste susirinkę Didžiojo aštuoneto (G-8) šalių vadovai kreipiasi į Rusiją, prašydami būti tarpininke sureguliuojant situaciją Libijoje, pranešė Rusijos prezidento atstovė spaudai Natalija Timakova.

“Faktiškai visuose (dvišaliuose) susitikimuose toks prašymas buvo pateiktas”, – sakė N. Timakova ketvirtadienį vakare žurnalistams.

Pasak prezidento atstovės, per dvišalius susitikimus G-8 lyderiai dėkojo D. Medvedevui “už konstruktyvią poziciją dėl Libijos”.

“Jokių prieštaravimų šiuo klausimu nėra”, – pabrėžė N. Timakova.

Ji pažymėjo, kad Libijos tema gana nuosekliai buvo svarstoma per D. Medvedevo pokalbį su Didžiosios Britanijos premjeru Davidu Cameronuu (Deividu Kameronu).

“Šalys apsvarstė Libijos temą ir Rusijos poziciją dėl šios problemos. D. Medvedevas vėl patvirtino, kad būtina griežtai laikytis atitinkamų JT Saugumo Tarybos rezoliucijų”, – sakė prezidento atstovė spaudai.

Anksčiau Maskva ne kartą pareiškė, kad Vakarų šalys per karinę operaciją Libijoje viršijo joms suteiktus JT įgaliojimus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...