2011 Birželio 15

Prancūzai Neringos pajūrį pristato kaip “svajonių paplūdimį”

veidas.lt

"Veido" archyvas

Neringos paplūdimys tarp “Metro” atrinktų “svajonių paplūdimių” užima antrą vietą, aplenkęs rojaus kampelius Bulgarijoje, Korsikoje, Italijoje ir nusileidęs tik graikiškajam Milos saloje.

“Nė vieno žmogaus nuotraukoje? Tai visiškai normalu! Išrinkome jums penkis rojaus kampelius – paplūdimius Europoje, neperpildytus turistų. Atraskite šiuos užslėptus perlus – nuo Lietuvos iki Pietų Italijos!” – populiarus nemokamas laikraštis, kurį kasdien perskaito apie 2,4 mln. Prancūzijos sostinės gyventojų ar svečių, reklamuoja Lietuvą.

Straipsnyje Neringos paplūdimio privalumais įvardijami ne tik ramybė, gamtos grožis bei negausūs turistai, bet ir galimybė čia ilgai vakaroti, palydėti saulę, kuri leidžiasi palyginus vėlai – apie 23 valandą.

Beveik šimto kilometrų ilgio pusiasalio baltas smėlis prancūzams primena Sacharą.

“Toks kasdien milijonus skaitytojų pasiekiančio leidinio įvertinimas – didelis pasiekimas mums. Gera žinia apie Lietuvą ir jos patrauklumą turistams ypač svarbi šiuo metu, kai nerimstant padėčiai Tunise bei Egipte, prancūzai ima žvalgytis šiai vasarai naujų vietų poilsiui, kur gali rasti ramybę ir saugumą. Kadangi jų leidinys taip aukštai įvertino Neringą, tikiuosi, įtikinėti prancūzus apsilankyti čia reikės vis mažiau”, – sako Lietuvos Turizmo informacijos centro (TIC) Paryžiuje direktorė Inga Lanchas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...