2016 Gruodžio 05

Pralaimėjo ar nelaimėjo Seimo rinkimų?

veidas.lt

G.Landsbergis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybos posėdyje svarstant, kaip interpretuoti konservatorių rezultatus rinkimuose, pirmininkas Gabrielius Landsbergis pareikalavo surengti naujus lyderio rinkimus, o jei tam būtų kliūčių, jis sakė esąs pasirengęs atsistatydinti ir sulaukti naujų rinkimų, kuriuose ketina dalyvauti.

Tokį pareiškimą sukritikavo prof. Vytautas Landsbergis, sakydamas, kad partijai turi rūpėti darbas Seime, „nėra taip svarbu ardytis tarpusavyje“. Kaip skelbė portalas „Delfi“, pirmininko sprendimas reikalauti kuo skubiau surengti lyderio rinkimus ir jo ryžtas atsistatydinti, V.Landsbergio teigimu, siunčia blogą žinią apie partiją, esą konservatoriai rinkimus katastrofiškai pralaimėjo. Konservatorių patriarchas klausė, kaip atrodytų, jei aukso medalio olimpinėse žaidynėse nelaimėjusi Rūta Meilutytė draskytų marškinius ant krūtinės ir apgailestautų, kad iškovojo tik sidabro medalį. „Įsivaizduokite, kad R.Meilutytė, kuri nelaimėjo aukso medalio (daug žmonių Lietuvoje nusivylė), o laimėjo tik sidabro medalį, draskosi marškinius ant krūtinės ir kaltina save, kad nelaimėjo aukso medalio. Jinai yra rimta mergaitė. Norėčiau, kad mes būtume bent jau tokia rimta mergaitė kaip R.Meilutytė“, – sakė V.Landsbergis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...