2010 Gruodžio 07

Internetas

Pradeda veikti naujas Vilniaus pirkinių ir laisvalaikio portalas

veidas.lt

Vilniuje paleidžiamas portalas Urbanday.lt – savotiškas įmonių Facebook’as, kuriame šios nuolat skelbia informaciją apie tai, kur ir ką verta pirkti, kaip įdomiai praleisti laisvalaikį sostinėje, kokiose parduotuvėse ir kokioms prekėms šiuo metu taikomos nuolaidos.

Kiekviena įmonė portale Urbanday.lt turi asmeninį profilį, jame skelbia vaizdinę ir tekstinę informaciją apie savo veiklą, prekes ir paslaugas, vykstančius renginius, akcijas ir pasiūlymus.

Be to, naujojoje internetinėje svetainėje kasdien galima įsigyti įvairių nuolaidų kuponų, – juos galima gauti tiesiog trumpąja žinute.

Tuo tarpu portalo lankytojai patikusias akcijas gali pasiūlyti draugams, paspausdami mygtuką “rekomenduok”.

Be to, šis portalas atstoja įmonių katalogą, nes čia surinkta visa informacija apie Vilniuje veikiančias prekių ir paslaugų įmones, yra ir žemėlapis, padėsiantis nepasiklysti jų ieškant, nurodyti ryšių duomenys ir darbo laikas.

Šis projektas į Vilnių atkeliavo iš Vokietijos, kur prieš metus į vieną portalą buvo suburtos visos didžiosios Manheimo miesto prekių ir paslaugų įmonės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...