2011 Balandžio 06

Estija

Pradeda dirbti naujoji Estijos vyriausybė

veidas.lt

Reformų partijos pirmininko Andraus Ansipo vyriausybė trečiadienį davė priesaiką parlamento deputatams ir pradėjo eiti pareigas.

Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas (Tomas Hendrikas Ilvesas) patvirtino naujos sudėties vyriausybę antradienį.

Į naujos sudėties vyriausybę įeina tokie Reformų partijos nariai: ministras pirmininkas Andrus Ansipas, URM vadovas Urmas Paetas (Urmas Pejetas), socialinių reikalų ministras Hanno Pevkuras (Hanas Pevkuras), finansų ministras Jurgenas Ligi (Jurgenas Ligis), kultūros ministras Reinas Langas, teisingumo ministras Kristenas Michalas ir aplinkos ministrė Keit Pentus.

“Tėvynės” ir Res Publicos” sąjungai naujos sudėties ministrų kabinete atstovauja gynybos ministras Martas Laaras (Martas Laras), švietimo ir mokslo ministras Jaakas Aaviksoo (Jakas Aviksas), VRM vadovas Kenas-Marti Vaheris (Kenas-Martis Vaheris), ekonomikos ir komunikacijų ministras Juhanas Partsas, regionų reikalų ministras Siimas-Valmaras Kiisleris (Symas-Valmaras Kysleris) ir žemės ūkio ministras Heliras-Valdoras Seederis (Heliras-Valdoras Sederis).

Pirmasis vyriausybės posėdis vyks ketvirtadienį.

Reformų partija ir “Tėvynės ir “Res Publica” sąjunga pradėjo derybas dėl koalicijos kovo 9 dieną, balandžio 4 dieną buvo pasirašyta koalicijos sutartis.

Reformų partija naujos sudėties parlamente turi 33 mandatus, Centro partija – 26 ir Socialdemokratų partija – 19.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...