2010 Kovo 23

Porsche

Porsche Cayenne

veidas.lt

Prieš septynerius metus “Porsche” pristatė pirmąjį SUV automobilį Cayenne, kurio iki šios dienos parduota 280 tūkst. vienetų. Ženevos parodoje debiutavo jau antroji populiaraus visureigio karta. Akivaizdu, kad naujasis Cayenne atrodo kur kas dinamiškiau ir puikiai papildo sportinių Porsche modelių gretas.

Kaip jau tapo įprasta, mašinų gamintojai nenustoja didinę savo modelių. Porsche Cayenne taip pat neišimtis. SUV automobilis šiek tiek padidėjo į ilgį bei į plotį ir dabar jo matmenys yra tokie: ilgis – 4,85, plotis – 1,94, o aukštis – 1,71 m. Gera žinia ta, kad padidėjęs visureigis ne tik nepriaugo svorio, bet ir sugebėjo atsikratyti net 180 kg antsvorio. Neatpažįstamai pasikeitė ir Porsche Cayenne salonas, kuriame vyrauja aukščiausio lygio apdailos medžiagos ir daugybė komforto įrangos.

Kaip ir pirmoji Porsche SUV karta, taip ir naujasis Cayenne turi nemažai bendrų detalių su VW Touareg. Viena tokių – hibridinė pavara, kurią sudaro 3.0/333 AG benzininis ir 56 AG elektros variklis. Ši sistema ne tik leidžia nuvažiuoti maždaug dviejų kilometrų atstumą vien elektros varikliu, bet ir garantuoja nedideles degalų sąnaudas. Anot gamintojų, Cayenne vidutiniškai sunaudos tik 8,2 l benzino 100 km kelio.

Tradicijų gerbėjams “Porsche” siūlys ir labiau įprastus jėgos agregatus: 3.6/300 AG, 4.8/400 AG ir 4.8/500 AG benzininius variklius bei 3.0/240 AG dyzelinį. Visi motorai, išskyrus silpniausia benzininį, standartiškai yra komplektuojami su aštuonių laipsnių “automatu”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...