2011 Balandžio 13

Populiarėja automobilių statymo abonementai

veidas.lt

Lengvųjų automobilių vairuotojai, savo transporto priemones dažnai laikantys mieste, už stovėjimą gali susimokėti mėnesiui į priekį ir taip sutaupyti nemažai pinigų. Priminsime, kad mokant už valandą, brangiausiai apmokestinamose stovėjimo vietose valanda Vilniuje (mėlynojoje zonoje) kainuoja 6 Lt, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose – 3 Lt, Šiauliuose – 1 Lt, tad kasdien bent po valandą paliekant automobilį mokamose vietose, per mėnesį susidarytų iki 150 Lt suma.

Tuo tarpu abonementų kainos yra mažesnės. Tarkime, Klaipėdoje pastatymas mėnesiui brangesnėse zonose kainuoja 200 Lt, pigesnėse – 100 Lt mėnesiui, ir, pasak įmonės “Klaipėdos keleivinis transportas” atstovų, apie 100 klaipėdiečių šia paslauga naudojasi nuolat.

Vilniaus mieste viešosiose stovėjimo aikštelėse ilgalaikio laikymo abonemento įsigyti negalima, tačiau tokią paslaugą siūlo aikšteles visame mieste turinti įmonė “P Parkas”. Už 80–125 Lt mėnesio mokestį vairuotojai savo automobilį neribotai gali statyti kurioje nors pasirinktoje aikštelėje Didžiojoje, Savanorių pr., Lvovo, Pylimo, Algirdo, Rinktinės gatvėse, o už 170 Lt automobilį galima laikyti visose aikštelėse, išskyrus esančią Didžiojoje gatvėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...