2011 Kovo 26

Vatikanas

Popiežius kritikuoja pavojingas darbo sąlygas

veidas.lt

Popiežius Benediktas XVI šeštadienį pasmerkė “nesaugią” darbo rinką ir pavojingas sąlygas darbo vietose per susitikimą Vatikane su maždaug 8 000 maldininkų.

“Sunkios arba nesaugios darbo sąlygos lemia sudėtingas ir grėsmingas sąlygas pačioje visuomenėje”, – pabrėžė pontifikas, ypač akcentuodamas “grėsmingumą” jauniems darbininkams.

“Reikia visų pastangų, kad būtų nutraukta žūčių ir nelaimingų atsitikimų grandinė”, – Katalikų Bažnyčios vadovas sakė maldininkams, kurių dauguma buvo plieno ir chemijos pramonės darbuotojai iš Ternio miesto centrinėje Italijoje.

Pernai Italijoje per nelaimingus atsitikimus darbe žuvo 980 žmonių.

2007 metais septyni darbininkai mirė po ilgos ir skausmingos agonijos, kai Italijos šiauriniame Turino mieste veikiančioje plieno gamykloje, priklausančio Vokietijos sunkiosios pramonės įmonių grupei “ThyssenKrupp”, trūkus vamzdžiui jie buvo aplieti liepsnojančia alyva.

Pernai gruodį prokurorai pareikalavo skirti “ThyssenKrupp” padalinio Italijoje vadovui Haraldui Espenhahnui (Haraldui Espenhanui) 16,5 metų laisvės atėmimo už “tyčinį daugelio asmenų nužudymą”. Nutartis šioje byloje tikriausiai bus paskelbta balandį.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...