2011 Birželio 05

Popiežių Benediktą XVI pasveikino Kroatijos jaunimas

veidas.lt

BFL

“Popiežiau, mes jus mylime”, – skandavo apie 25 tūkst. jaunuolių, kai pontifikas Benediktas XVI kreipėsi į juos Kroatijos sostinės Zagrebo pagrindinėje aikštėje pirmąją savo vizito dieną šioje katalikiškoje šalyje.

“Atvyko labai ypatingas žmogus, kuris suteikia motyvacijos gyvenimui. Jis man yra moralinis pavyzdys”, – 24 metų Ivanko Skejičas (Ivankas Skejičas), gyvenantis pajūrio mieste Splite, sakė naujienų agentūrai AFP.

Jaunuoliai nepabūgo smarkaus lietaus ir kelias valandas laukė, kad galėtų bent akies krašteliu pamatyti Šventąjį Tėvą centrinėje Bano Jelačičiaus aikštėje.

Kalbėdamas iš didžiulės baltos sakyklos, papuoštos balandžių atvaizdais, popiežius paragino jaunuolius nenuklysti į “gyvenimo būdą, kuriame išvaizda svarbesnė negu vidinė gelmė”.

Benediktas XVI ragino klausytojus “nepasiduoti gundymui tikėti vien turtu…, apleidžiant pastangas ieškoti tiesos”.

Po pusantros valandos trukusių pamaldų, pontifiko kreipimosi ir giesmių jaunuoliai skandavo “Popiežiau, mes tave mylime!” ir “Aleliuja!”, mojuodami geltonos ir baltos – Vatikano spalvų – šalikais, o vėliau minia pradėjo skirstytis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...