2010 Gegužės 03

Vagystės

Policija ragina saugotis vagių

veidas.lt

“Vilniaus 3-iojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje ypač padaugėjo vagysčių iš autotransporto priemonių. Policija įspėja ir prašo saugoti savo turtą”. Tokie už valytuvų užkišti lapeliai, kuriuose patariama nepalikti automobiliuose magnetolų, mobiliųjų telefonų, drabužių, krepšių, dokumentų ir kitų daiktų, sostinės vairuotojus privertė gerokai sunerimti. Tačiau 3-iojo policijos komisariato viršininkas Donatas Malaškevičius siūlo šią akciją vertinti ne kaip gąsdinimą, o kaip prevenciją: “Vagysčių iš automobilių paprastai padaugėja prieš vasarą, tad ėmėmės prevencinės priemonės. Padėtis nėra nekontroliuojama, drastiško vagysčių iš automobilių padidėjimo, kuris verstų panikuoti, nėra”.

Policijos departamento duomenimis, per tris šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruota 1030 vagysčių iš transporto priemonių, beveik trečdaliu mažiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Iš viso pernai į policiją kreipėsi 5322 nuo ilgapirščių nukentėjusių automobilių vairuotojai. Ištirta tik 13 proc. tokių vagysčių. Tad neatmestina, kad dalis vairuotojų į policiją nė nesikreipia.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. neringa neringa rašo:

    zurnalo redakcija veidas yra vagis ,nes mano prenumerata uzsakyta neatejo i namus , pavoge is manes pinigu


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...