2011 Gegužės 03

Policija akyliau stebės elektroninę erdvę

veidas.lt

"Veido" archyvas

Policijos pareigūnai žada sustiprinti budėjimą prie egzaminų centrų ir elektroninėje erdvėje, kol vyks brandos egzaminų sesija.

Dėl to sutarė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas ir Nacionalinio egzaminų centro direktorius Saulius Zybartas. Jie nutarė nuolat keistis informacija ir aktyviai bendradarbiauti.

Anot Policijos departamento pranešimo, pareigūnai sieks užtikrinti, kad per šeštadienio prasidėsiančią brandos egzaminų sesiją būtų veiksmingai ir laiku užkardomas galimas egzaminų užduočių, taip pat ir netikrų pardavinėjimas, sustiprinta viešosios tvarkos kontrolė jaunimo susibūrimo vietose.

Teritorinių policijos įstaigų pareigūnai įpareigoti susitikti su mokyklų darbuotojais, aptarti galimus informacijos perdavimo būdus, taip pat sustiprinti budėjimą prie mokyklų ir jaunimo susibūrimo vietose.

Policija primena, kad egzaminų užduotys rengiamos ir administruojamos griežtai vadovaujantis valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo nuostatomis, o už paslapties paviešinimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šeštadienį Lietuvos abiturientai laikys valstybinį vokiečių kalbos egzaminą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...