2010 Balandžio 09

Kauno oro uostas

Pirmąjį metų ketvirtį Kauno oro uoste skrido 35% daugiau keleivių

veidas.lt

Tarptautiniame Kauno oro uoste per 2010 m. pirmąjį ketvirtį buvo aptarnauti 124 033 keleiviai, t.y. 35,2 % daugiau nei per tą patį laikotarpį 2009 m., o skrydžių skaičius padidėjo 31 % – iki 1539. Išaugo ir aptarnautų krovinių augimas – aptarnauta 740,89 tonos pašto ir krovinių, t.y. 72,4% daugiau nei per tą patį laikotarpį 2009 metais.

Populiariausia skrydžių kryptis iš Kauno yra Londonas. Per pirmąjį ketvirtį šia kryptimi keliavo 47% visų keleivių. Didžiosios Britanijos rinkos populiarumas Lietuvos keliautojų tarpe akivaizdus – “Ryanair” skrydžius vykdo į 2 Londono oro uostus – Stanstedą ir Lutoną, o nuo gegužės mėnesio “Ryanair” pradeda skrydžius ir į Londono Getviko oro uostą.

Nuo ateinančio mėnesio “Ryanair” aviakompanija pradės tiesioginius skrydžius iš Kauno į Barseloną, Berlyną, Diuseldorfą, Edinburgą, Londoną (Getvikas), Milaną, Oslą, Paryžių bei Tamperę. Iš viso iš Kauno oro uosto nuo gegužės skrydžiai bus vykdomi į 19 Europos oro uostų. Vasaros sezonu “airBaltic” du kartus per dieną keleivius skraidins tarp Kauno ir Rygos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...