2011 Gegužės 23

Kauno oro uostas auga sparčiausiai

veidas.lt

BFL

Kauno oro uostas šių metų “The Euro Annie” apdovanojimuose įvertintas kaip sparčiausiai augęs oro uostas Europoje 2010 metais (100 tūkst. – 1 mln. keleivių per metus kategorija). Praėjusiais metais Kauno oro uoste aptarnautų keleivių skaičius išaugo 77 proc. – buvo aptarnauta daugiau nei 809 tūkst. keleivių.

Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas sako, kad šį apdovanojimą dalysis su bazine oro uosto aviakompanija “Ryanair”.

“Šių metų rezultatai taip pat džiugina – per pirmuosius 4 mėnesius keleivių srautas išaugo 85 proc., lyginant su praėjusių metų pradžia. Tikimės, kad šis pasiekimas paskatins kitas aviakompanijas drąsiau pažvelgti į Lietuvos oro keleivių rinką”, – sako A. Šliupas.

Aviacijos ekspertams skirtas naujienų ir analizės portalas „anna.aero” (Airline Network News & Analysis) apdovanojimus oro uostams ir oro bendrovėms skiria kasmet, nugalėtojai išrenkami įvertinus statistinius, ekonominius rodiklius.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto galima skristi į 19 Europos oro uostų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...