2011 Liepos 09

Pirmą kartą Lietuvoje rengiami KGB ir CŽV tarnybų praktika paremti seminarai

veidas.lt

Scanpix

 

“Iš 40 savo gyvenimo metų, apie 30 jų skyriau paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka? Per šį laikotarpį įsisavinau pagrindinę verslo pamoką: kiekviena sėkmė, kaip ir nesėkmė, turi savo struktūrą ir dėsningumą. Dabartinis mano kredo: netikėk jokiais autoritetais, tikėk tik tuo, kas išbandyta paties ir veikia”,- sako A. Karalius.

 

“Atkaklumo savaitgalio” metu jo dalyviai sužinos kokia yra stiprybės paslaptis. Įvertins savo atkaklumo lygį. Susipažins su L.I.P.K modeliu. Sužinos paprastą laimės formulę. Susipažins ir išmoks taikyti praktiškai N.A.C 6 žingsnių pokyčių sistemą. Išsikels ambicingus tikslus ir žengs pirmuosius žingsnius.

 

Taip pat “Atkaklumo savaitgalio” metu, jo dalyviams pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas išskirtinis seminaras – “Melo detektorius: 7 praktiniai žingsniai padedantys nustatyti ar pašnekovas meluoja.” Po šio seminaro kiekvienas jo dalyvis kaip tikras melo detektorius galės nustatyti kada turi reikalų su tiesa, kada su pusiau tiesa arba paslėptu melu.

 

“Džiaugiamės galėdami pirmieji Lietuvoje pristatyti tokius išskirtinius mokymus su Algirdu Karaliumi. Mūsų savaitgalio seminaro dalyviai gaus tikrai daug pridėtinės vertės: galės išmatuoti savo “Atkaklumo Koeficientą”, gauti praktines technikas kaip jį pagerinti, praleisti nuostabų savaitgalį, susirasti naujų pažinčių, patobulėti, pabūti su šeima ir naujais draugais jaukioje kaimo turizmo sodyboje”,- sako saviugdos mokyklos vadovas Donatas Brikas.

 

Daugiau apie liepos 22-23 dienomis Raseinių raj., Kaimo turizmo sodyboje “Karpynė” organizuojamą “Atkaklumo savaitgalį” galite sužinoti: http://www.saviugdosmokykla.lt/mokymai/1341-atkaklumo-savaitgalis?afl=SMPROCONSULT

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...