2011 Sausio 27

Verslas

Pinigus D.Kreivio motinos įmonei skyrė dabartinis ministro patarėjas

veidas.lt

Ūkio ministro Dainiaus Kreivio patarėjas Darius Indriūnas, į šias pareigas paskirtas pernai rugsėjį, yra tiesiogiai atsakingas už ES milijonų skyrimą ministro motinos įmonei, rašo naujienų portalas diena.lt.

Tuomet, kai Vilniaus savivaldybė vykdė viešuosius pirkimus Karoliniškių gimnazijos bei “Ąžuolyno” mokyklos renovacijos darbams, D.Indriūnas, ėjęs tuomečio mero Viliaus Navicko patarėjo pareigas, vadovavo savivaldybės viešųjų pirkimų komisijai. Būtent ši komisija vykdė konkursus ir priėmė galutinį sprendimą pasirašyti sutartis su ministro motinos Florentinos Kreivienės valdoma įmone Specializuota komplektavimo valdyba (SKV) bei partneriais – bendrovėmis “Dalsta” ir “Bikusta”.

Sostinės vicemeras Romas Adomavičius diena.lt patvirtino, kad tuomet, kai buvo sprendžiama, kas renovuos Karoliniškių gimnaziją bei “Ąžuolyno” mokyklą, lemiamus sprendimus priėmusiai viešųjų pirkimų komisijai vadovavo D.Indriūnas.

“Jis komisijai vadovavo iki paskyrimo į “Vilniaus vandenis”, – diena.lt sakė R.Adomavičius.

D.Indriūno vadovaujama komisija priėmė sprendimą pasirašyti dvi sutartis su SKV ir ministro motinos bendrovės partneriais. Viešųjų pirkimų dokumentuose nurodoma, kad už Karoliniškių gimnazijos renovavimą šioms trim įmonėms turi būti atseikėta 2,89 mln. litų, o už darbus “Ąžuolyno” mokykloje – beveik 3,59 mln. litų.

Pasak diena.lt, ES lėšų skyrimą šiems dviem projektams ministras D.Kreivys įsakymu patvirtino 2010 metų rugsėjo 14 dieną, o po dviejų dienų, rugsėjo 16 dieną V.Navicko komandą palikęs D.Indriūnas tapo ūkio ministro patarėju.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. klausiregmas klausiregmas rašo:

    tai va kokie vis tik yra konservatoriai kaip Kreivys, Kubilius, sekmaidikas navickas vilius, Darius Indriūnas, Vidas Urbonovičius ir daug kitų . Žmonės gerieji n e b a l s u o k i m e daugia už konservatorius nei savivaldos rinkimuose, nei į Seimą, ga lu t i n a i sunaikins Lietuvą ir jos žmones.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...