2010 Gegužės 18

Kelionės

Pinga kemperių nuoma

veidas.lt

Išsinuomoti naują kemperį šią vasarą bus galima beveik du kartus pigiau nei prieš porą metų. Karščiausiais liepos ir rugpjūčio mėnesiais naujo kemperio paros nuomos kaina sieks 260–360 Lt, nors dar prieš kelerius metus kai kurie nuomos punktai už tokį pat kemperį imdavo net 500 Lt nuomos mokestį per parą. O senesni kemperiai bus dar pigesni – vasarą juos išsinuomoti bus galima ir už 150–200 Lt parai.

Tačiau norinčiųjų įsigyti kemperį geromis naujienomis nepavyks nudžiuginti – per pastaruosius trejus metus jų kaina beveik nesumažėjo ir šiemet siekia per 100 tūkst. Lt. Tad Lietuvoje jie nėra labai populiarūs ir kasmet įregistruojama vos po kelis šimtus naujų namelių ant ratų.

Beje, vis daugiau lietuvių linksta į pigesnę alternatyvą – priekabas be variklio, kuriose, kaip ir kemperiuose, įrengtos miegojimo vietos, biotualetas, dušo kabina. Naujo tokio prikabinamo namelio ant ratų kaina siekia 15 tūkst. Lt, o dėvėtų galima įsigyti ir už 2–3 tūkst. Lt

“Keista, kad lietuviai tokias priekabas atrado tik dabar – Didžiojoje Britanijoje populiarumu jos seniai lenkia įprastus kemperius”, – stebisi interneto svetainės “caravanclub.lt” įkūrėjas Marius Antonovičius, pabrėžiantis, kad išsinuomoti prikabinamą namelį ant ratų galima ir už juokingą kainą, neviršijančią 30–50 Lt per parą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...