2010 Rugsėjo 02

Pinigai

Pietūs restorane – kreditan

veidas.lt

Restoranų klientai, kuriems pritrūksta pinigų atsiskaityti, jau gali gauti greitąjį kreditą netgi nepakilę nuo stalo. Ir dėl to nebūtina lįsti į internetą, skambinti telefonu ar siųsti trumpąją žinutę. Užtenka užpildyti specialų blanką ir su asmenybę patvirtinančiu dokumentu įteikti padavėjui. Netrukus naujasis klientas sulauks kredito bendrovės konsultanto skambučio. Jis patikslins paraiškos teikėjo duomenis, ir, jei klientas atitinka nustatytus mokumo vertinimo kriterijus, pinigai nedelsiant bus pervesti į jo banko sąskaitą.

“Naujas greitosios paskolos suteikimo būdas yra saugesnis ir bendrovei, ir klientui, nes restorano darbuotojas patikrina asmens dokumentą, o bendrovės konsultantai – nurodytą informaciją, todėl tikimybė, kad paskolą paims kitas asmuo, sumažėja”, – sako bendrovės, pasiūliusios naują paslaugą, “SMScredit.lt” generalinis direktorius Gediminas Velička.

Nauja paslauga galima pasinaudoti 39-uose “Katpėdėlės”, “Charlie Pizza”, “Carskoje Selo”, “Mambo” ir “Bravarija” restoranuose, esančiuose dešimtyje šalies miestų.

Nors restorane galima pasiskolinti nuo 5 iki 1 tūkst. Lt, 80 proc. klientų skolinasi po 500 Lt. Skolinantis pirmąkart mėnesiui, palūkanos neskaičiuojamos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Ieva Dabagianaitė Kolpingo kolegija S1 Ieva Dabagianaitė Kolpingo kolegija S1 rašo:

    Mano nuomone, imti kreditus maistui- restoranui yra netgi nelabai suvokiama. Juk visų pirma,visi žino ,jog palūkanos bus,nors ir kalbama,jog pirmą mėnesį nebus skaičiuojamos, tačiau ar yra pakankamai informacijos,kokios palūkanos lauktų kitą mėnesį? Taip pat manau , jog toks lengvas kreditų išdavimo būdas galėtų suteikti visokiausių pagundų, net ir nelabai gerai gyvenantiems žmonėms. Tarkime,jauni žmonės, pavyzdžiui studentai,gaudami mažas pajamas ,įsigeis gauti kreditus valgant restoranuose,kavinėse. Ši paslauga tokia paprasta, kad klientas ,net nesugebės pagalvoti,ar jam tikrai viso to reikia. Tačiau , čia vėl puikiai sužaidžia bendrovė,teikianti tokias paslaugas, kadangi taip vis daugiau kils pagundų žmonėms valgyti restoranuose, nes galbūt apsimokėti sąskaitų savo lėšų neužtektų,tačiau teikiami kreditai įgyvendintų žmonių troškimus, ir dar taip greitai! Mano nuomone,tokios paslaugos darosi vis juokingesnės, kadangi stengiamasi įvairiausiais būdais išpešti kuo daugiau pinigų iš vartotojų- žmonių.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...