2011 Liepos 20

Per pusę metų “Tiketa” pardavė 344 tūkstančius bilietų

veidas.lt

Pirmaujanti Lietuvos bilietų platinimo bendrovė “Tiketa” per pirmąjį 2011 m. pusmetį išplatino 344 tūkst. bilietų už 29,5 mln. litų. Lyginant su atitinkamu 2010 m. laikotarpiu, kai per 6 pirmuosius metų mėnesius buvo parduota 212 tūkst. bilietų už 11 mln. litų, išplatintų bilietų skaičius išaugo 62,1 proc., o parduotų bilietų vertė – 167,4 proc.

“Augimą labiausiai įtakojo tai, kad “Tiketa” tapo oficialiu Lietuvoje vyksiančio “EuroBasket 2011″ bilietų platintoju. Tačiau ir atmetus bilietų pardavimų į Europos krepšinio čempionatą rezultatus matome tam tikrą rinkos atsigavimą bei pardavimų didėjimą”, – sako “Tiketos” generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Iš viso “Tiketa” per 6 mėnesius pasiūlė bilietus į daugiau kaip 1600 įvairių muzikos, teatro, kino, sporto ir šeimai skirtų renginių bei festivalių.

“Renginių organizatoriams, savo partneriams bei žiūrovams šiemet pristatėme daug įvairių naujovių, kurios leidžia kurti pridėtinę vertę ir, išnaudojant “Tiketos” turimą patirtį bei energiją, pasiekti platesnį klientų ratą bei didinti bilietų pardavimus. O investicijos į bilietų platinimo sistemą bei plečiamą bilietų kasų tinklą leidžia mums didinti ir rinkos dalį”, – sako A.Žiauberis.

2011 m. gegužę “Tiketa” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su knygynais VAGA, kur buvo atidaryta 10 bilietų kasų. Iš viso “Tiketos” bilietų platinimo kasų tinklą šiuo metu sudaro 64 kasos. “Tiketa” taip pat sukūrė vieną moderniausių Europoje bilietų platinimo sistemų, į kurią 2010-2011 m. per kelis etapus buvo investuota daugiau nei 1 mln. litų.

2011 m. liepą “Tiketa”, laimėjusi konkursą, tapo Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) bilietų platintoja ir pasirašė 3 metų bendradarbiavimo sutartį. Planuojama, kad per sezoną į daugiau nei 200 įvairių spektaklių, vaidinamų LNDT scenoje bus išplatinta apie 100 tūkstančių bilietų. Nuo birželio mėnesio “Tiketa” bendradarbiauja ir su Vilniaus nekomercinio kino teatru “Pasaka”.

Pasak “Tiketos” vadovo, šiemet jau stebimas tam tikras laisvalaikio pramogų rinkos atsigavimas – lyginant su 2009 ir 2010 metais, Lietuvos gyventojai daugiau pinigų skiria įvairiems renginiams, pirmiausia rinkdamiesi kokybišką turinį ir žinomus atlikėjus.

Į Kylie Minogue koncertą Vilniaus “Siemens” arenoje vasarį susirinko 11 tūkstančių žiūrovų, daugiau nei 10 tūkstančių krepšinio aistruolių stebėjo lemiamas “Lietuvos ryto” komandos rungtynes dėl patekimo į atkrintamąsias Eurolygos varžybas su Ispanijos “Caja Laboral”, o didžiausią žiūrovų skaičių šiemet pritraukusiu renginiu kol kas yra liepos 8 d. Palangos paplūdimyje įvykęs “Labas” festivalis su DJ Tiesto, į kurį “Tiketa” pardavė beveik 20 000 bilietų.

Pasak A.Žiauberio, naujų renginių lankomumo rekordų galima tikėtis jau šį rudenį, kai Lietuvoje vyks Europos krepšinio čempionato kovos bei koncertuos kultinės grupės bei atlikėjai.”Į rudenį Vilniuje vyksiančius Elton John, grupės “30 Seconds to Mars” koncertus jau parduota tūkstančiai bilietų, ypač didelis susidomėjimas kilęs dėl bilietų į brangiausią pasaulyje šou – legendinį “Cirque du Soleil”. Lietuviai noriai perka bilietus ir į didžiuosius muzikos festivalius, teatrų spektaklius – kaina, renkantis pramogas svarbi, bet tai nebėra lemiamas veiksnys. Svarbiausia – renginio kokybė ir aktualumas pirkėjui”, – pastebi “Tiketos” generalinis direktorius.

“Tiketa” yra pirmaujanti bilietų pardavimo bendrovė Lietuvoje pagal pardavimus ir interneto prekybos apimtis. Ji priklauso priklauso grupei “SEVEN Entertainment. 2010 m. “Tiketa” pirkėjams pasiūlė bilietus į daugiau kaip 4 tūkstančius įvairių renginių, o bendrovės apyvarta siekė 27 mln. litų. Bendrovė valdo populiariausią prekybos bilietais internete sistemą www.tiketa.lt bei 64 pardavimo kasų tinklą dešimtyje didžiausių Lietuvos miestų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...