2011 Gegužės 26

Per metus greitį galimai viršijo 33 kartus

veidas.lt

"Veido" archyvas

Seimo narys Petras Gražulis per metus sugebėjo, kaip manoma, 33 kartus viršyti leistiną greitį, rašo “Lietuvos rytas”.

Pats politikas prisipažįsta kartais važiuojantis greičiau nei leistina, tačiau teigė, kad taip dažnai taisyklių nepažeidinėja.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla kreipėsi į Seimo kanceliariją ir paprašė pateikti automobilio “BMW X5″ nuomos sutartį su viena Latvijos bendrovių. Pareigūnai bando išsiaiškinti, ar, be P. Gražulio, dar kas nors turi teisę vairuoti automobilį, iš latvių bendrovės nuomojamą už parlamentinei veiklai skiriamas lėšas.

Seimo narys policininkams įrodinėja, jog dažniausiai keliuose įžūliai elgiasi ne jis, o kažkas kitas, bet nepateikia duomenų, kas dar naudojasi tuo pačiu automobiliu.

Kelių policijos tarnyboje tiriami, kaip minėta,33 nustatyti greičio viršijimo atvejai, padaryti vairuojant “BMW X5″. Be kita ko, yra užfiksuota, kad P. Gražulio nuomojamas automobilis skriejo viršydamas leistiną greitį daugiau kaip 50 kilometrų.

Daugeliu atvejų pareigūnams nekilo abejonių, kad prie prabangaus automobilio vairo sėdi P.Gražulis. Tačiau iš kai kurių nuotraukų sunku atpažinti Seimo narį.

“Automobilis yra ne mano, o įmonės, kuri jį nuomoja. Kiek žinau, ne tik man. Be to, įmonė mašiną naudoja ir savo reikmėms. Man visiškai nesvarbu, kas ir kur ja važinėja”, – tvirtino parlamentaras.

Jis tvirtino, kad kartais vis dėlto viršija leistiną greitį.

“Nesu šventasis ir nesakau, kad niekada neviršiju greičio (…) Neskaičiuoju kiek, bet tikrai viršiju greitį. Ar smarkiai? Įvairiai. Būna, važiuoji susimąstęs ir nepamatai ženklų, kurių policininkai visur prikaišiojo, kad galėtų “pasiganyti”, – kalbėjo P. Gražulis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...