2012 Spalio 28

Patikrinti partnerio ištikimybę padės lietuviai

veidas.lt


Vienos technologijos dažnai keičia kitas, tačiau dažnai jos nepadeda išspręsti svarbiausių gyvenimo iššūkių. Tuo įsitikinęs ir iš Afrikos kilęs vilnietis Mawuna Koutonin, kurio vadovaujama lietuvių programuotojų komanda šiuo metu kuria sprendimą padėsiantį nustatyti, ar gyvenimo draugas – jums ištikimas.
„Viskas prasidėjo nuo to, kad su draugais bare pastebėjome vaikiną, kuris tuo metu bučiavo tikrai ne savo merginą. Tikimės, kad produktas kurį netrukus paleisime, gelbės apgaudinėjamiems žmonėms, apsaugos ne tik jų jausmus, bet skyrybų atveju net ir turtą“,- trumpai sumanymo esmę apibūdina Qoqoriqo.com vadovas M. Koutonin.
Plačiau apie savo sumanymą jis papasakos visiems susirinkusiems į džiausią nemokamą spalio mėnesio renginį – „Hub Camp“, kuris vyks rytoj, spalio 26 d., penktadienį nuo 16 val. „Swedbank“ konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 20a), Vilniuje. Visą pranešėjų sąrašą galima rasti renginį organizuojančio bendradarbystės centro „Hub Vilnius“ Facebook paskyroje (http://on.fb.me/RGuUYo).
Nuo praėjusių metų tradicija tapęs mėnesinis renginys kaskart sutraukia kelių šimtų klausytojų. Jo pasiklausyti susirenka ne tik miestelėnai, bet ir šalies svečiai.
„Kiekvieną renginį publikai pristatome po penkis – aštuonis įdomius skirtingų sričių pranėšėjus. Čia ateinanti publika jau įprato susitikti su platesnei visuomenei dažnai nežinomais žmonėmis, kurių kūriniai keičia ne tik miesto, bet ir šalies gyvenimą“, – trumpai vieną pagrindinių renginio sėkmės priežasčių apibūdina „Hub Vilnius“ koordinatorius Sergej Oleškevič.
Renginys nemokamas! „Ateik pats ir atsivesk savo draugus“,– kviečia „Hub Vilnius“ bendruomenė.
Trumpą renginio vaizdo klipą galite rasti čia http://youtu.be/W_yqsSJOgLs.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...