2013 Vasario 05

Patikimiausi 2013 m. automobiliai

veidas.lt


Kuriuo automobiliu galima pasikliauti, o kuriuo – nelabai? Atsakymo į šį klausimą paprastai geriausia ieškoti kasmetinėse “Auto Bild” ir TUV rengiamose patikimumo ataskaitose, kurių prisibijo visa automobilių pramonė.

Mat jose surašyta, kurie modeliai be vargo pereina TUV patikrą, o kurie dažnokai iš jos “išspiriami”. Taigi nuo 2011 m. liepos iki 2012 m. birželio vokiečių techninės apžiūros stočių kontrolieriai patikrino net 8,1 mln. automobilių. Specialistai nepraleido nė menkiausio trūkumo, todėl neliko neatskleista nė viena silpna vieta. Atlikus milžinišką patikrų analizę paaiškėjo, kad patikimiausi yra “Toyota”, “Volkswagen” ir “Porsche” modeliai. Tarkime, 2–3 metų senumo automobilių grupėje mažiausiai rimtų gedimų rasta “VW Polo”, “Mazda 3″ ir “Audi Q5″ modelių automobiliuose, tarp 4–5 metų senumo automobilių patikimiausi “Toyota Prius”, “Mazda 2″ ir “Toyota Auris”. 6–7 metų amžiaus grupėje mažiausiai rimtų trūkumų nustatyta “Porsche 911″, “Toyota Corolla Verso” ir “Toyota Prius”, o tarp 8–9 metų senumo automobilių geriausiai pasirodė “Porsche 911″, “Toyota Avensis” ir “Honda Jazz”.
O štai tarp prasčiausiai patikimųjų reitinge pasirodžiusių automobilių dažniausiai šmėžuoja “Dacia Logan”, “Fiat Doblo”, “Renault Kangoo”, “Chrysler PT Cruiser”, “Fiat Stilo”, “Fiat Bravo” ir “Ford Galaxy”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Jei būtų galimybė balsuoti JAV prezidento rinkimuose, kurį kandidatą pasirinktumėte?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...