2011 Birželio 17

Paštui gali tekti įteikti 60 tūkst. dovanų

veidas.lt

BFL

Jeigu sveikinimų paštu šiemet sulauktų visi Jonai ir Janinos, Lietuvos paštui tektų įteikti 60 tūkst. dovanų. Būtent tiek Jonų ir Janinų šiuo metu gyvena Lietuvoje, o Lietuvos paštas visiems, nuo birželio 17 iki 23 dienos išsiuntusiems sveikinimą Jonui ar Janinai, žada padovanoti išskirtinę dovaną.

Speciali akcija vyks prekybos centruose įsikūrusiuose paštuose. Siunčiant sveikinimus paštu svarbu ant voko ar siuntos užrašyti pilną gavėjo vardą ir pavardę. Tik tada siuntėjui Lietuvos paštas įteiks specialią dovaną.

“Joninės Lietuvoje švenčiamos nuo seno. Tai viena gražiausių ir mėgstamiausių švenčių. Tradicijų puoselėjimas bei saugojimas svarbu ir Lietuvos paštui. Dėl to visus kviečiame prisijungti prie Jonų ir Janinų sveikinimo akcijos. Siunčiantiems sveikinimus paštu mes žadame ypatingų staigmenų”, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...