2011 Gegužės 13

Paskelbtas nuotekų tinklų plėtros konkursas

veidas.lt

BFL

Bendrovė “Nemenčinės komunalininkas” penktadienį paskelbė keliolikos milijonų vertės nuotekų tinklų plėtros Vilniaus rajone rangovo konkursą.

Darbai truks pustrečių metų ir bus atliekami Vilniaus priemiesčiuose – Zujūnuose, Didžiojoje Riešėje ir Mažojoje Riešėje, pranešė “Valstybės žinios”.

Įgyvendinus projektą, Zujūnuose prie nuotekų tinklų bus prijungta 2,1 tūkst. vartotojų ir nutiesta 19,9 kilometro naujų nuotekų tinklų, o Riešėje – 1,4 tūkst. vartotojų ir 20,6 kilometro naujų nuotekų tinklų.

Tinklalapyje www.esparama.lt skelbiama, kad gyvenvietėms nuotekų tinklai būtini. Dalis Zujūnų, kuri priklauso Vilniaus miestui, nuotekų tinklus jau turi, o kita dalis, priklausanti rajono savivaldybei, tokių tinklų neturi. Panaši padėtis yra ir Riešėje.

Naujieji nuotekų tinklai bus prijungti prie veikiančių bendrovės “Vilniaus vandenys” nuotekų tinklų.

Pasiūlymų dalyvauti konkurse laukiama iki liepos 1 dienos.

Projektui siekiama gauti 14,642 mln. litų paramos pagal 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos Aplinkos ministerijos administruojamą priemonę “Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...