2010 Gruodžio 21

40+

Pasirodė naujas žurnalas

veidas.lt

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasirodė naujas žurnalas “40+”. Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo – skirtas brandaus amžiaus skaitytojams. Žurnalą išleido žurnalistės Valė Čeplevičiūtė ir Aušrinė Šėmienė. “Manome, kad senstančioje mūsų visuomenėje, kurioje puoselėjamas jaunystės kultas, trūko tokio leidinio”, – sakė V.Čeplevičiūtė.

Žurnalo pavadinimas “40+” aptarinėtas su įvairių sričių specialistais. Psichologės Editos Čekuolienės, vienos iš žurnalo pirmo numerio autorių, nuomone, “40+” išlaiko tam tikrą intrigą ir mūsų koketavimą su laiku, o galiausiai ir greitį, kuriuo galėtume keliauti per likusį gyvenimą.

Tai nereiškia, kad žurnalo negalės skaityti ir “niolikmečiai”, besidomintys ne tik savimi, bet ir gimdytojais. “Kita vertus, ne taip svarbu, kiek žmogus jau gyveno, svarbiau, kaip jis gyvens toliau ir kaip įdarbins savo patirtį. Todėl viena svarbiausių naujo žurnalo temų bus žmonės bei jų patirtis, taip pat įvairaus pobūdžio konsultacijos. Beje, norėtume, kad ateityje žurnalo autoriais taptų ir patys skaitytojai”, – teigia V.Čeplevičiūtė.

Priminsime, kad žurnalai brandaus amžiaus skaitytojams leidžiami daugelyje šalių. O, pavyzdžiui, Anglijoje tokio žurnalo leidyba tapo sėkmės istorija, apaugusia socialiniais projektais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Hm Hm rašo:

    Pavarcius zurnala reikejo pavadinti bent 50plius.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...