2013 Balandžio 10

Pasaulis ir Lietuva mini Homeopatijos savaitę

veidas.lt


Balandžio 10-16 dienomis vyks Pasaulinė informavimo apie homeopatiją savaitė (World homeopathy awareness week), kurią organizuoja Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO).
Lietuvos homeopatų asociacija bei Lietuvos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacija   kartu su kitų 45-ių pasaulio šalių atstovais jau šešti metai dalyvauja šios nepelno organizacijos veikloje ir planuoja savo renginius Pasaulinei informavimo apie homeopatiją savaitei.

Dėmesys traumoms ir nelaimingiems atsitikimams
Minėtos savaitės datos pasirinktos norint paminėti homeopatijos įkūrėjo Samuelio Hanemano (Samuel Hahnemann) gimimo dieną. Šiemet sukako jau 258 metai nuo jo gimimo.
2013 metų savaitės tema yra „Homeopatija traumoms ir nelaimingiems atsitikimams“ (Homeopathy for Trauma and Disasters). Šis tarptautinis renginys yra gera proga garsiai priminti apie homeopatinio gydymo metodo privalumus:
ekologiškumą,
saugumą,
pašalinio poveikio nebuvimą,
holistinį požiūrį į pacientą
pigumą.

Tema aktuali visam pasauliui
„Šių metų tema labai aktuali: pasaulį vis sukrečia žinios apie žemės drebėjimus, gaisrus, potvynius, pramonės objektų avarijas, eismo įvykius. Šios bėdos gali užklupti kiekvieną, neišskiriant nei amžiaus, nei lyties, nei tautybės. Patirtos kūno ar psichinės traumos yra neatsiejamas nelaimingų atsitikimų palydovas. Mūsų kolegos iš Japonijos pasakojo, kad daugelis jų tautiečių buvo dėkingi savo šalies homeopatams už grąžintą norą gyventi ir pasitikėjimą savimi po visą pasaulį sukrėtusios Fukošimos atominės jėgainės avarijos 2011 metais.  Kaip tam tikrą gydomąją  traumą galima traktuoti ir kiekvieną chirurginę intervenciją. Daugiametė gydytojų homeopatų patirtis rodo, kad  homeopatinis gydymas padeda greičiau pasveikti po chirurginės operacijos, mažina audinių paburkimą, karščiavimą, narkozės nepageidaujamus poveikius“- pasakojo gyd. homeopatė Daiva Jakubonienė.

WHAO rekomenduoja tą savaitę skaityti visuomenei ir specialistams paskaitas apie homeopatiją, leisti lankstinukus, organizuoti internetines konferencijas, lengvatinėmis sąlygomis konsultuoti pacientus, konsultuoti telefonu, duoti interviu, rengti internetines konferencijas ir kitais būdais informuoti apie homeopatijos efektyvumą ir naudingumą sveikatai.

Renginiai Lietuvoje
Lietuvos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos bei Lietuvos homeopatų asociacijos nariai bei daugelis kitų besidominčių ir vertinančių homeopatiją taip pat dalyvaus Pasaulinės informavimo apie homeopatiją savaitės renginiuose. Kai kurie renginiai nebetilpo į kalendorinius savaitės rėmus, bet taip pat vyks šios savaitės dvasioje.
Balandžio 12d. Vilniuje, o 13d. Kaune vyks Lietuvos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos Akademijos organizuojama tarptautinė konferencija „Natūralių gydymo metodų taikymas klinikinėje praktikoje“.
Lietuvos homeopatų asociacijos prezidentas doc. dr. A.Bagdonavičius balandžio  11 d., ketvirtadienį 10.45 val.  skaitys paskaitą apie homeopatiją Farmacijos specialistų tobulinimosi kursuose Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
Natūraliosios terapijos centre gydytojos homeopatės D.Jakubonienė ir J.Baikauskienė balandžio 15 d. 18.30 val. ves seminarą „Karščiavimas ir peršalimo ligos. Natūralus gydymas“.
Lukiškių vaistinė Vilniuje taikys 10% nuolaidą visiems homeopatiniams vaistams Pasaulinės informavimo apie homeopatiją savaitės dienomis.
Didžioji vaistinė Panevėžyje minimą savaitę taikys 5% nuolaidą Heel kompanijos homeopatiniams vaistams   .
Natūraliosios terapijos centre iš anksto telefonu užsiregistravę pirminiai pacientai 15 d. nuo 9 iki 13 val. bus nemokamai konsultuojami dėl Guna homeopatinių preparatų vartojimo.
Taurakalnio sveikatos namuose balandžio 11 d. gydytoja Gema Galvydytė nemokamai konsultuos pacientus dėl Šiuslerio druskų vartojimo. Būtina išankstinė registracija telefonu.
O.Pauliukevičiaus gydomasis kabinetas Kėdainiuose taikys 10% nuolaidą pirmajai homeopato konsultacijai.
J.Lazutkienės įmonė Vilniuje taikys 10% nuolaidą homeopato konsultacijoms.
Balandžio 22-23 dienomis Vilniuje Radisson Blue Astoria viešbutyje vyks tarptautinė ECHAMP asamblėja „Homeopatiniai ir antroposofiniai produktai Lietuvoje ir Latvijoje“.
Balandžio 13 d. (šeštadienį), Kaune, Verslo lyderių centre (BLC), K.Donelaičio g. 62 /V.Putvinskio g. 53 vyks tarptautinė konferencija sveikatos specialistams „Šiuolaikinės visuomenės sveikatos problemos“, skirta Šiuslerio druskų terapijos tobulinimui.

Natūraliosios terapijos centras jau šešti metai koordinuoja Pasaulinės informavimo apie homeopatiją savaitės renginius Lietuvoje ir informuoja apie juos Pasaulinę informavimo apie homeopatiją organizaciją. Todėl norinčių bet kuria forma  informuoti apie homeopatiją,  savaitės iniciatyvas galėsime paskelbti tinklapyje www.naturaliterapija.lt . Šis tinklapis bus susietas su tarptautiniu WHAO tinklapiu www.worldhomeopathy.org, taigi apie renginius Lietuvoje bus žinoma ir kitose šalyse. Tikimės Jūsų iniciatyvos ir palaikymo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...