2011 Balandžio 14

Homeopatija

Pasaulis ir Lietuva mini Homeopatijos savaitę

veidas.lt

Šią savaitę Lietuvoje, kaip ir dar 45-iose pasaulio šalyse, minima Homeopatijos savaitė. Ją organizuoja Pasaulio informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO).

Šiemet Homeopatijos savaitės tema – “Homeopatija ir muskuloskeletinės sistemos sveikata”. “Iš tiesų šių metų tema labai aktuali, mat judamojo aparato sistemos ligomis skundžiasi vis daugiau pacientų. Šios bėdos neaplenkia nei jaunų, nei vyresnio amžiaus žmonių. Jei žmogaus judėjimas dėl ligos tampa ribotas, tai atsiliepia visų kitų organizmo sistemų veiklai, – sako gydytoja homeopatė Daiva Jakubonienė. – Kita bėda yra ta, kad judėjimo sutrikimus lydinčius skausmus žmonės įpratę malšinti cheminiais vaistais, deja, turinčiais pašalinį poveikį. Ypač pašalinį poveikį pajunta tie pacientai, kurie cheminius vaistus vartoja ilgai. Homeopatinių vaistų vartojimas šiems žmonėms būtų saugi ir efektyvi alternatyva.”

Visą šią savaitę kaip tik ir bus bandoma priminti apie homeopatinio gydymo metodo pranašumus: ekologiškumą, saugumą, pašalinio poveikio nebuvimą ir holistinį požiūrį į pacientą.

Iki balandžio 16 dienos šalyje bus skaitoma gana daug paskaitų apie homeopatiją (tiek per radiją, tiek poliklinikose, tiek viešose vietose), organizuojamos internetinės konferencijos, dalijami lankstinukai, lengvatinėmis sąlygomis konsultuojami pacientai ir kt. Daugiau informacijos apie šios savaitės renginius galima rasti interneto tinklalapyje www.naturaliterapija.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. aš rašo:

    Seniau bandžiau vartoti homeopatinius vaistus nuo alkoholizmo.Padėjo. Tikrai.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...