2014 Birželio 25

Audrius Bačiulis

Parazituoti po NATO sparneliu nebeišeis

veidas.lt


Jei Lietuva nori gyventi saugiai atgijusio Rusijos revanšizmo pašonėje, jai teks keisti ligšiolinį požiūrį į savo karinę gynybą bei saugumą plačiąja šio žodžio prasme ir suvokti, kad mes patys ir esame tas NATO, kuris, kaip daugelis tikėjosi, turi apginti nuo išorės grėsmių Lietuvą, šiai pačiai pernelyg nesistengiant.

Nežinau, ar visi Seimo nariai suprato, ką prisistatydamas jiems praeitą ketvirtadienį kalbėjo kandidatas į kariuomenės vadus generolas majoras Jonas Vytautas Žukas. „Toje situacijoje, kurią mes turime šiuo metu Ukrainoje ir kuri buvo Gruzijoje, neišvengiamai reikia ruoštis, kad kažkurį laiką mes būsime vieni“, – sakė, reikia manyti, būsimasis kariuomenės vadas ir paaiškino paprastą, kiekvienam kariškiui (bet retam politikui ir šiaip civiliui) žinomą tiesą – tiek NATO greitojo reagavimo pajėgos, tiek Europos Sąjungos kovinės grupės, turinčios agresijos atveju ateiti į pagalbą Lietuvai, turi tam tikrą reakcijos laiką. Kai kuriais atvejais tas laikas yra 72 valandos, bet kai kuriais, kaip ir pastebėjo J.V.Žukas – net 60 dienų, arba du mėnesiai. Žinoma, tai sakydamas, jis kiek persūdė, bet tai tas atvejis, kai šiek tiek labiau pagąsdinti visuomenę yra naudinga, nes pastarąjį dešimtmetį, saugiai gyvendama po NATO skėčiu, Lietuva, jos politikai ir juos renkantys piliečiai gerokai atsipalaidavo.


Ne tik visą šį tekstą, bet ir visus kitus šios savaitės "Veido" straipsnius galėsite perskaityti išsiuntę žinutę numeriu 1390 ir įrašę "veidas 252014" bei įvedę
gautą kodą.
Žinutės kaina 4 Lt. Plačiau http://www.veidas.lt/veidas-nr-25-2014-m

 

 

 

Daugiau šia tema:
Kiti straipsniai, kuriuos parašė Audrius Bačiulis:
Skelbimas

Komentarai (4)

 1. jonas jonas rašo:

  Aišku, kad neišeis: tik vienas dar ministras iš ten milionierium išėjo, o samdyti kareiviai nei chrominių batų neturi, nei konjako pusryčiams nei ministrinių algų…nei aiškumo, kas yra priešas.

 2. Priešas aiškus Priešas aiškus rašo:

  Čia tinkluose masiškai siautėja ruskių šnipai.Prisidengę lietuviškais slapyvardžiais ivanovai,petrovai,sidorovai provokuoja,dezinformuoja,varo gorilų Kremliaus putinų melą..

 3. jankis jankis rašo:

  NATO žudikai ir tokie patys parazitai,kaip debilas bačiulis


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...