2014 Liepos 14

Palangoje – vaškinių figūrų paroda iš Sankt Peterburgo

veidas.lt

Pirmą kartą Palangoje, centrinio pašto pastate (Vytauto g. 53), – Sankt Peterburgo (Rusija) vaškinių figūrų muziejaus gastrolės.

Lankytojai turi unikalią galimybę pamatyti daugelį neįtikėtinai realistiškų figūrų, vaizduojančių istorinius ir legendinius personažus, politikus, mitų bei animacinių filmų herojus.

Neabejotinai ekspozicijos „vinimi“ galima laikyti kompoziciją, sukurtą pagal Leonardo da Vinči freską „Paskutinė vakarienė“.

Mitus ir Antikos istorijas pristato Nefertitės, Platono ir Hipokrato figūros. Kūrybinę ekspozicijos dalį pristato L. Da Vinči, Mikelandželo, S. Dali figūros.

Istorijos mėgėjams bus smalsu sužinoti, kaip atrodė Žaklin ir Džonas Kenedi, taip pat – Merlin Monro.

Įdomiai ir įtikinamai parodoje pristatoma garsioji Teherano konferencija – prie derybų stalo sėdi Stalinas, Ruzveltas ir Čerčilis. Netoliese stovi Hitleris.

Lankytojus neabejotinai sudomins ir natūralaus dydžio – daugiau nei dviejų metrų aukščio – Petro Pirmojo skulptūra.

Mažiesiems svečiams parengta speciali kompozicija, kur jie gali išvysti tokius savo pamėgtus herojus, kaip Šrekas ir Fiona, Asilas ir Mamutukas, Mažylis ir Karlsonas bei kiti.

Paroda veiks iki rugsėjo 15 d.

Telefonas pasiteirauti +370 67 20 6003+370 67 20 6003.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...