2011 Gegužės 11

Pabradėje Prezidentę pasitiko protestuojanti bendruomenė

veidas.lt

BFL

Pabradėje besilankančią Prezidentę Dalią Grybauskaitę pasitiko protestuojantys bendruomenės atstovai, kurie skundėsi Švenčionių rajono mero Vytauto Vigelio veikla, tuo, kad į vietovę nepritraukiamas verslas, nekuriama naujų darbo vietų, uždaryta mokykla.

Šešių žmonių grupelė su plakatais sustojo prie įmonės “Intersurgical”, kurioje trečiadienį lankosi šalies vadovė. “Tai yra vienintelė tokia moderni įmonė, kurianti darbo vietas. Nėra verslo, darbo vietų, ne meras juk sukurs. Ateina verslininkai, jei sudaromos sąlygos investuoti, atsiranda darbo vietų”, – svarstė Modžiūnų kaimo bendruomenės “Varpas” pirmininko pavaduotojas Alfonsas Pošiūnas.

Protestuojantieji laikė rankose plakatus, su užrašais “Švenčionių rajonas – UAB “Vigelis”, “Kas dengia Vigelio korupciją?”, protestuojančiųjų atstovas tikino, kad jų netenkina V. Vigelio kaip mero veikla.

“Kai jį, kaip žmogų matau bendraujant, priekaištų aš jam neturiu, bet kaip valdininkas jis turėtų elgtis pagal tam tikrus etalonus ir įstatymus”, – sakė A. Pošiūnas.

Bendruomenės atstovas skundėsi informacijos apie savivaldybės taryboje priimamus sprendimus trūkumu.

“Tarybos posėdžiuose aš asmeniškai nedalyvauju, bet visuomenė nemato, negirdi tarybos posėdžių, yra tik per spaudą, mes neturime nei vietinio radijo, nei televizijos, kur galėtume stebėti, kad bent jau salėje sėdint būtų įgarsinimas geras. Dėl informacijos trūkumo mes negalime žinių perduoti kitiems kaimams”, – dėstė A. Pošiūnas.

Be kritikos dėl investicijų trūkumo, protestuotojai skundėsi dėl uždarytos profesinės mokyklos.

“Buvo uždaryta viena mokykla, mes kaip kaimo gyventojai intrigų nežinome. Buvo gana galinga ekonominė bazė. Profesinė mokykla buvo uždaryta, dabar ji nenaudojama, Turto fondui atiduota”, – sakė A. Pošiūnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...