2016 Sausio 20

Antipropaganda

Pabėgėliams prievartautojams moka CŽV ir dar 7 melai

veidas.lt

"East StratCom Task Force" iliustracija

Prokremlišką propagandą užvaldė nauja tema – pabėgėliai Europoje ir tai tik dar kartą įrodo, kad Kremliaus ir radikalių dešiniųjų interesai sutampa (ne veltui, teigiama, kad kai Hitleris atėjo į valdžią Vokietijoje, Stalinas plojo katučių). Žinoma, nepamiršta ir tradicinė tema – “fašizmas” Ukrainoje.

Pagal ES specialios antipropagandos grupės “East StratCom Task Force” duomenis  pateikiame “įdomiausius” Rusijos ir jai prijaučiančių žiniasklaidos priemonių išsigalvojimus:

1. JAV centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) heroinu sumokėjo asmenims, kad jie Kelne apsimestų musulmonais pabėgėliais ir vykdytų seksualinius išpuolius.

2. Vokietijos vyriausybė apmoka už čekių prostitučių suteiktas seksualines paslaugas pabėgėliams. Taip šie platina venerines ligas tarp čekų.

3. Rusė mergaitė buvo išprievartauta migrantų.

4. Lvovo (Ukraina) universiteto studentams, kurie naudojasi rusiškais socialiniais tinklais, bus uždrausta laikyti egzaminus.

5. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pranešė, kad jis yra kazokų etmano Ivano Mazepos ir kovotojo už Ukrainos nepriklausomybę Stepano Banderos reinkarnacija.

6. JAV prezidentas Barackas Obama interviu CNN pareiškė, kad Ukrainą valdo idiotai.

7. P.Porošenko bando Ukrainos vaikus paversti naciais.

8. Lenkų samdiniai tarnauja Ukrainos armijoje.

Daugiau nesąmonių čia

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...