2010 Rugpjūčio 19

Pramogos

Oro balionų verslas atsigauna

veidas.lt

Alinantys šios vasaros karščiai – ne itin palanki aplinkybė oro balionų verslui: po įkaitusių dujų kupolu ir taip jau karšta, be to, itin aukštą temperatūrą dažnai lydi audros debesys, kuriems susidarius draudžiama kilti į dangų. Tačiau, nepaisant šių aplinkybių, balionų pilotavimo meistrai džiaugiasi susigrąžinę ikikrizinius ekstremalių pojūčių ištroškusių klientų srautus ir sklendžia jau nebe tik Vilniaus, bet ir kitų didžiųjų Lietuvos miestų padangėje.

Didžiausią Lietuvoje – 15 oro balionų – parką valdantis Oreivystės centras šiemet sumažino savo paslaugų kainas.

Skrydis vienam žmogui nuo 450 Lt atpigo iki 399 Lt. “Be to, atvažiuojame su savo balionais ir į kitus didžiuosius Lietuvos miestus, nebeapsiribojame tik sostine. Ši paslauga ypač populiari tarp turistų, kurie keliauja po visą Lietuvą ir kartais dėl oro sąlygų suplanuotu laiku negali pakilti Vilniuje”, – sako centro plėtros direktorius Aurimas Vengrys. Tokios iniciatyvos duoda rezultatų: šią vasarą vėl skraidinama tiek pat žmonių kaip ir prieš sunkmetį.

10 oro balionų valdančios bendrovės “Oro balionai” direktorius Vytautas Samarinas taip pat informuoja apie sumažintas kainas nuo 450 Lt iki 350 Lt. “Klientų nebemažėja. Visi jau pripratę prie nuolatinės pasiūlos, tad auga ir paklausa”, – aiškina jis.

Priminsime, kad oro balionų sezonas Lietuvoje tęsiasi nuo balandžio iki spalio, į dangų kylama ryte 2 valandos po saulėtekio ir vakare 2 valandos iki saulėlydžio.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...